pitanje

Započeo Ante_Dracar aka Lopa, Jul 26, 2010, 21:47:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo zanima me kako napravite ove animacije piko kojeg programa npr...

sada napisete lopa i to se vrti gori doli i svjetli,priko kojeg se programa rade te animacija,hvala unaprjed...

Koje animacije? Ako mislis kako animirati 3dmodel, to ti je ugradeno u software za izradu 3d modela.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Jul 26, 2010, 21:47:10 POSLE PODNE
evo zanima me kako napravite ove animacije piko kojeg programa npr...

sada napisete lopa i to se vrti gori doli i svjetli,priko kojeg se programa rade te animacija,hvala unaprjed...

PhotoShop :/

evo pogledaj npr ovaj BANER Ludi grad,pogledaj doli baner od ludog grada kako su napravili tu animaciju...tnx...

Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Jul 27, 2010, 21:04:21 POSLE PODNE
evo pogledaj npr ovaj BANER Ludi grad,pogledaj doli baner od ludog grada kako su napravili tu animaciju...tnx...

Pa kažem ti, može se u PhotoShopu napraviti :/


evo skini sam photoshop cs2 i sada kda iden uc tamo isto ka i na TUT-u trazi mi onaj kod...gdje mogu nabavit taj kod.hvala unaprjed...

Tak da kupis program...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Jul 28, 2010, 23:17:49 POSLE PODNE
evo skini sam photoshop cs2 i sada kda iden uc tamo isto ka i na TUT-u trazi mi onaj kod...gdje mogu nabavit taj kod.hvala unaprjed...
Ili ga crackaš...
Skini si photoshop cs5 sa megauploadforum-a ili sa katz-a...