Pomoc

Započeo $ Emir $, Jul 29, 2010, 15:21:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako ja mislim da nije ovo mjesto gdje da pitam za nesto ovako izvinite...imam Windows 7 Ultimate pa sam htio pitati kako mogu naci slike od samp ??Nije isto kao na windows obicni... Hvala
Poslednja Izmena: Jul 29, 2010, 15:21:34 POSLE PODNE od $ Emir $
Citat: zeroocools
današnjih igrača moram se još sjetiti i remija, sama, emira(emir zero iliti alex) i naravno neizostavnog spamera na msn Dea koji je vodio jedno vrijeme Deathmach server

Jeje, ides u Program Files (ili Program FIles x86) > Rockstar Games > GTA San Andreas > i tu su slike. Ako ti se neceju spremati pokreni samp.exe kao administrator.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Slika nema to znam gdje se ide,ali to kako se ulogovat sa adminom neznam kako ..
Citat: zeroocools
današnjih igrača moram se još sjetiti i remija, sama, emira(emir zero iliti alex) i naravno neizostavnog spamera na msn Dea koji je vodio jedno vrijeme Deathmach server

ja znam dajmi ip tvog servera

Nasao sam,nemam svoj server...
Poslednja Izmena: Jul 30, 2010, 01:34:22 PRE PODNE od $ Emir $
Citat: zeroocools
današnjih igrača moram se još sjetiti i remija, sama, emira(emir zero iliti alex) i naravno neizostavnog spamera na msn Dea koji je vodio jedno vrijeme Deathmach server