[REÅ ENO] Promena imena..

Započeo Jockz_Corleone, Jun 27, 2016, 18:23:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moja
Detaljan opis problema: Napravio sam komandu /changename i sada kada promenim ime igracu na server oce i pise mu kako sam postavio, ali posto meni postavim samo nadimak Jockz, i to radi i na serveru mi pise samo Jockz, ali kada izadjem sa servera i udjem opet nece izbacime jer imam da igracu mora da bude Ime_Prezime, pa sad kako bih mogao to da uradim da mogu da udju samo oni kojma ja promenim?
Dio skripte: SKRIPTA
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /
Poslednja Izmena: Jun 28, 2016, 00:09:28 PRE PODNE od â–… â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–…

imas u skripti to moras dodat

[pawn]AfkCheck[playerid] = 0;
   new plname[MAX_PLAYER_NAME];
   GetPlayerName(playerid, plname, sizeof(plname));
   new string[256];
   new h1,h2,h3,h4,h5,h6,h7,h8,h9;
   h1 = strfind(plname, "Jockz", true)
   h2 = strfind(plname, "Mora se prvo donirati da bih se dobilo specijalno ime", true);
   h3 = strfind(plname, "Mora se prvo donirati da bih se dobilo specijalno ime", true);
   h4 = strfind(plname, "Mora se prvo donirati da bih se dobilo specijalno ime", true);
   h5 = strfind(plname, "Mora se prvo donirati da bih se dobilo specijalno ime", true);
   h6 = strfind(plname, "Mora se prvo donirati da bih se dobilo specijalno ime", true);
   h7 = strfind(plname, "Mora se prvo donirati da bih se dobilo specijalno ime", true);
   h8 = strfind(plname, "Mora se prvo donirati da bih se dobilo specijalno ime", true);
   h9 = strfind(plname, "Mora se prvo donirati da bih se dobilo specijalno ime", true);
   new namestring = strfind(plname, "_", true);
   if(h1 == -1 && h2 == -1 && h3 == -1 && h4 == -1 && h5 == -1 && h6 == -1 && h7 && h8 && h9 == -1 && namestring == -1)
   {
      SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, " Vase ime nije prihvatljivo.");
      SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "Podsetnik: Vase ime mora biti u formatu Ime_Prezime.");
      Kick(playerid);
      return 1;
   }[/pawn]
Poslednja Izmena: Jun 27, 2016, 18:30:20 POSLE PODNE od Keno_Caponee

To moras u scripti da podesis eto Keno ti je dao a mogao si kucati i u pretrazi vala takvih tema koliko hoces...

Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato Jun 27, 2016, 19:13:31 POSLE PODNE
To moras u scripti da podesis eto Keno ti je dao a mogao si kucati i u pretrazi vala takvih tema koliko hoces...
Sredio sam, zakljucaj slobodno  :)