[Savet] Kako da napisem IF...

Započeo Jockz_Corleone, Jun 26, 2016, 13:47:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

O kakvom savjetu se radi: Posao Pizza Random CP
Detaljan opis savjeta: Napravio sam Pizza Boy posao sa random cp, i sada kada igrac kuca /dostavipizzu radi da random postavi cp, ali ne znam kako da napisem u OnPlayerEnterCheckpoint if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, .. ako je igrac blizu tog cp-a, pa ako moze neko da pomogne?
Komentar: /

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=102843.0

Eto pregledaj tutorial jednostavno je to :)
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<


Covek ti je dao tutorial gde imas to sto ti hoces, ne znam sta vise hoces da ti sve neko drugi radi non stop postavljas teme iako mozes pronaci slicne teme i tutoriale na ovom forumu...

Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato Jun 26, 2016, 15:22:14 POSLE PODNE
Covek ti je dao tutorial gde imas to sto ti hoces, ne znam sta vise hoces da ti sve neko drugi radi non stop postavljas teme iako mozes pronaci slicne teme i tutoriale na ovom forumu...
Pa ja sam uradio po tom njegovom linku i nece mi opet.


Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato Jun 26, 2016, 16:19:29 POSLE PODNE
Daj da vidim sta si uradio.
Evo ti
Citatif(pizzalvl[playerid] == 3 && GetPlayerState(playerid) == 2 && !IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
{
   if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
   {
      if(pizzalvl[playerid] == 3 || pizzalvl[playerid] == 4)
       {
           SCM(playerid, COLOR_PLAVA,"[PKRP] Sidjite sa motora i izmite pizzu iz gepeka (/uzmipizzu) !");
         //RemovePlayerAttachedObject(playerid, 0);
         //StopLoopingAnim(playerid);
           return 1;
        }
      }
      if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
   {
      if(pizzalvl[playerid] == 4)
       {
         new plata = 700;
         new bonus = random(10);
         ostalopizza[playerid] -= 1;
         if(ostalopizza[playerid] == 0)
         {
            ostalopizza[playerid] = 0;
            SCMF(playerid, COLOR_PLAVA,"Uspesno ste isporucili picu ! Isplata : %d",plata+bonus);
            g_NovacPlus(playerid, plata+bonus);
            SCM(playerid, COLOR_PLAVA,"Nemate vise pizza u gepeku, vratite se do Big Pizze da utovarite jos !");
            SCM(playerid, COLOR_PLAVA, "Da vidite informacije o poslu i plati /jobhelp");
            pizzalvl[playerid] = 1;
            RemovePlayerAttachedObject(playerid, 5);
            DisablePlayerCheckpoint(playerid);
            SetPlayerSpecialAction(playerid, 0);
            return 1;
         }
      SCMF(playerid,COLOR_PLAVA,"Broj pica u gepeku: %d/5",ostalopizza[playerid]);
      SCMF(playerid, COLOR_PLAVA,"Uspesno ste isporucili picu ! Isplata : %d",plata+bonus);
      PlayerInfo[playerid][pUradioPosao] ++;
      g_NovacPlus(playerid, plata+bonus);
      SCM(playerid, COLOR_PLAVA,"[PKRP] Da dostavite picu do sledece kuce pisite /dostavipizzu");
      SCM(playerid, COLOR_PLAVA, "Da vidite informacije o poslu i plati /jobhelp");
      RemovePlayerAttachedObject(playerid, 0);
      DisablePlayerCheckpoint(playerid);
      pizzalvl[playerid] = 2;
      RemovePlayerAttachedObject(playerid, 5);
      SetPlayerSpecialAction(playerid, 0);
        }
    }
}
if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 2.5, 1191.8113,-912.5859,43.2591)) //-2072.3501,-127.9292,35.0543
   {
   if(pizzalvl[playerid] == 1)
       {
           DisablePlayerCheckpoint(playerid);
       }
   }

Ala brate jesi mogao jos koji put upotrebiti funkciju za proveru u vozilu... Preporucujem ti da detaljno pregledas onaj tutorial jer koliko vidim nabacio si brdo nekih kodova upetljo si nesto i zato i ne radi ...