Windows

Započeo αησηумσυѕ, Jun 05, 2016, 21:28:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Poz, znaci treba mi win xp sp3, koji provereno radi posto sam se vec preko 10+ skinuo i ne radeee/zakljucani su ili odredjeni na neke stavke :D

Windows je ukinuo podrsku za xp tako da ti preporucujem da ga ne koristis

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

W7 koristi, kao sto je napisao Medo, ukinuta je podrska i slabo sto ce raditi ako uopste pronadjes negdje XP :)

Citat: MEDO poslato Jun 05, 2016, 21:42:08 POSLE PODNE
Windows je ukinuo podrsku za xp tako da ti preporucujem da ga ne koristis
To znaci da nema vise Update-a.Mi ski koristimo krekovan wndows pa imamo iskljucene update pa na isto proizilazi.To je mcm najveci nesporazum 2015 na balkanu.

Nije to samo sa updatima. Vecina programa je iskljucila podrsku za xp i nemas vise tehnicke podrske za windows xp.
Nije to nikakav nesporazum neko je koristio updatove..
Sam xp nije uopce siguran ima dosta sigurnosnih propusta
Poslednja Izmena: Jun 06, 2016, 07:36:17 PRE PODNE od MEDO

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: MEDO poslato Jun 06, 2016, 07:33:52 PRE PODNE
Nije to samo sa updatima. Vecina programa je iskljucila podrsku za xp i nemas vise tehnicke podrske za windows xp.
Nije to nikakav nesporazum neko je koristio updatove..
Sam xp nije uopce siguran ima dosta sigurnosnih propusta
Ali ipak ima i jos ljudi koji imeju mozda samo 512MB rama pa im XP jedini osto posto W7 zahtjeva 1GB

Buraz moj ako ima 512mb rama predpostavimo da je ram ddr2 jer je to 100% stariji racunar 2gb ddr2 rama kostaju oko 20km(oko 80kn) tako da ako moze koristiti internet i racunar moze izdvojiti nesto para i uzeti ddr2 ram.

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Sto se tice koriscenja Windows-a XP, evo bas danas sam bio u banci i slucajno pogledao u monito, kad tamo XP.... Tacno je da je zastareo i sve to ali jednostavno ima ljudi koji su ostali na XP. To jest pregazilo ih je vreme(recimo kao mene..... :P) posto koristim Windows XP. Planiram ovih dana da ubacim Win 7 ili 8.
Ja sam skoro skidao sa neta XP i sve mi je ok radilo.... Ako nadjem link poslacu ti.



Ok onda lock rijeseno

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."