[CS:GO] Rank system - objašnjenje

Započeo SteXi.ılllı., April 28, 2016, 19:48:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Ranking sistem - objašnjenje

Rank sistem u CS:GO se bazira na starom sistemu koji se zove Elo rejting sistem.
Način na koji radi i da li će se vaš rank promeniti zavisi od rankova protivničkih igrača,
kako bi vi trebali da odigrate (sadašnji rank) i kako ste stvarno odigrali (skor i mvp na kraju).



Stvari koje utiču na vaš rank

● Ishod meča (Pobeda/Poraz/Nerešeno)
● Vaš rank
● Rankovi ostalih igrača
● Vaš skor



Kako igra odreÄ'uje vaÅ¡ rank posle 10 pobeda?

Vaš prvi meč će najverovatnije biti protiv ostalih unranked ili low ranked igrača,ako igrate solo que.
Ako ste u lobiju sa drugim igračima igraćete protiv njihovih rankova.
Prva 4 meča ili prve 4 pobede igraju najveću ulogu u odreÄ'ivanju vaÅ¡eg ranka, naravno uz ostale mečeve do 10 pobeda.
Jedna mala stvar koju treba da napomenem je da vaš doprinos timskoj pobedi ima veliki uticaj na koji rank vas stavljaju
Uz to mislim sledeće, ako u prva 4 meča imate 30+ ubistava završićete kao visok rank.
Primer: ako posle 4 pobede igrate protiv gold nova rankova, onda čestitam jer je to solidan početak.



Da li možete da dobijete rank up ako izgubite?

Ne nadajte se ni najmanje :D


Koliko pobeda zaredom obično treba za rank up?

Kao opšte pravilo, obično treba 3-4 pobede zaredom za rank up u sklopu vaše skill grupe.
Ponekad treba 4-5 pobeda zaredom za rank up ako uskačete u sledeću skill grupu.
Na primer, ako pokuÅ¡avate da preÄ'ete iz Silver Elite Master u Gold Nova 1, trebaće vam ta jedan ili dve dodatne pobede.



Ostale random stvari

● Predaja se računa kao izgubljena partija.
● Abandonovanje meča ili ako ste kikovani se računa kao izgubljena partija.
● Partija se poništava ako je neko iz vaših skorašnjih gejmova VAC banovan.
● Ako je neko sa kim ste bili u lobiju banovan, vaš rank nestaje dok ne pobedite jednu partiju.
● Vaš rank nestaje nakon 30 dana neaktivnosti, do sledeće pobede.



To bi bilo to što se tiče ranking systema, nadam se da sam vam pomogao
Poslednja Izmena: April 28, 2016, 19:49:49 POSLE PODNE od SteXi.ılllı.

Vec kad smo kod rankova
Jucer sam skinuo CS:GO warzone
Znaci nisam povezan sa steam, imam pristup online serverima
Samo kad ulazim u igru otvori mi se launcher i pise mi da odaberem koji rank zelim pa mi nije jasno dali ja igram na   crackovanim serverima ili mi je isto ko na steamu, jer u dialogu imam verify game il kako se vec pise

Citat: delegat1312 poslato April 28, 2016, 23:22:16 POSLE PODNE
Vec kad smo kod rankova
Jucer sam skinuo CS:GO warzone
Znaci nisam povezan sa steam, imam pristup online serverima
Samo kad ulazim u igru otvori mi se launcher i pise mi da odaberem koji rank zelim pa mi nije jasno dali ja igram na   crackovanim serverima ili mi je isto ko na steamu, jer u dialogu imam verify game il kako se vec pise
Nemas kupljen kanter preko steama?

Da, ima warzone i mozes igrati na serverima koji su non-steam, imas sve skinove, biras rank koji hoces od silvera do TGE, imas stikere, ma sve moguce... :D

Inace fino si objasnio sve, ja sam prestao prije par mjeseci igrati jer sam prodao steam acc :/

Nista ne razumem, sta ide posle RECRUIT rankova, i to za private rankove, al je ovaj csgo zajebana igra :p
BALKAN ELITE - MAPPER

Citat: [COS] Chronoffit poslato April 29, 2016, 12:43:20 POSLE PODNE
Nista ne razumem, sta ide posle RECRUIT rankova, i to za private rankove, al je ovaj csgo zajebana igra :p
http://counterstrike.wikia.com/wiki/Rank evo ti pogledaj ovde, recruit rank ti je onaj pocetni rank 1, posle toga ide private rank 2,3 pa imas tamo sve rankove, to nema veze sa COMPETITIVE RANKOVIMA (silver, gold nova itd..) competitive rank dobijas tako sto pobedis 10 meceva na competitive-u ali tek kad skupis taj private rank 3 mozes da igras

Aha recruit rank 1, pa 2, pa 3, sa recruit rankom 3, mogu igrati competitive, kada pobedim 10 meceva prebacuju me na silver?
BALKAN ELITE - MAPPER

Citat: [COS] Chronoffit poslato April 29, 2016, 15:59:09 POSLE PODNE
Aha recruit rank 1, pa 2, pa 3, sa recruit rankom 3, mogu igrati competitive, kada pobedim 10 meceva prebacuju me na silver?

Ne mora znaci da te prebacuje na silver, procitaj sta sam napisao gore kako se odredjuje rank posle 10 pobedjenih