[Pomoć] GTA SA(MP/SP)

Započeo raiN, Maj 12, 2016, 12:59:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vaš nick na Forumu: raiN
Koji je vaš problem: Ne želi pokrenuti GTA SA(MP ni SP)
NeÅ¡to viÅ¡e o tome: Problem se dogodio odkad sam reinstalirao Windows, viÅ¡e ne mogu pokrenuti ni SP ni MP, inastalirao sam sve potrebne drivere(možda mi je koji izmaknuo,ali sasvim slučajno), pokuÅ¡ao sam reinstalirati GTA sa viÅ¡e linkova, i opet nije pomoglo niÅ¡ta, znači instaliram samp i kada idem ući u neki server ili makar kućni, ne želi mi , jednostavno niÅ¡ta se ne dogaÄ'a, samo odjednom prekine, pokuÅ¡ao sam mijenjati kompaktibilnost na sve mogućnosti, pokuÅ¡ao sam preseliti cijeli folder iz rockstar games x84 u obični Program Files i opet niÅ¡ta, pokuÅ¡ao sam sve i svaÅ¡ta ali ne pomaže, ako netko zna rijeÅ¡enje molim neka pomogne, bit će neka novčana nagrada :D.
Neka slika: Nažalost to ne mogu slikati , jer samo kad uprem ono connect niÅ¡ta se ne dogaÄ'a, jednostavno kao da niÅ¡ta nisam uradio.

Pošto nisam našao nigdje formular preko kojeg treba postati, ovako sam sam smislio neki formular, tako da je puno preglednije vama koji budete čitali ovo i pokušali pronać/ili ukoliko već znate riješenje, hvala..

Riješeno ovo , zaboravio sam da nisam instalirao driver za grafičku, sad sve radi normalno :D ..

lock.