~Reklamerski botovi~

Započeo Vic, Jul 18, 2010, 09:31:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Vic

*

Uklonjen post radi reklamiranja po serverima i forumima bas od ovoga decka!
Poslednja Izmena: Jul 18, 2010, 18:02:12 POSLE PODNE od Dude

Forum vam nije bas neki mogli ste smf uzet a ne phpBB mislim barem ja nisam naviko na phpBB. Opis mogo si to malo uredit  napisat kolko bandi imate kolko org poslove ip adresu i jos mnogo toga zato se opis zove opis u opisu se nesto opisuje u ovom slucaju server. Ovo je kratki opis a ja mislim kda bi svi zelili procitati opsirniji opis.
Little Devil will burn you

CitatForum vam nije bas neki mogli ste smf uzet a ne phpBB mislim barem ja nisam naviko na phpBB. Opis mogo si to malo uredit  napisat kolko bandi imate kolko org poslove ip adresu i jos mnogo toga zato se opis zove opis u opisu se nesto opisuje u ovom slucaju server. Ovo je kratki opis a ja mislim kda bi svi zelili procitati opsirniji opis.
Sta se foruma tice meni se bas sviÄ'a a opis i nije neki...sredite opis mode na serveru nije los gtarp ili larp nisam sad siguran bio sam kod vas...al sve u svemu ok
Sretno sa serverom...

Sry sto idem offtopic... Ako zelite smf na hrvatskom jeziku javite se meni na PM ja vam napravim besplatno.
Little Devil will burn you

Johnny

Sretno sa serverom,kad vam jos vise krene uzmite .info od 5evra za pocetak  ;)

Sredite malo dizajn foruma i kupite neku domenu nebitno koju  ;) A sledeci put mogao bi da spremis malo veci opis znaci da sve objasnis kako treba, jer ako si vec planiro nesto da opises opisi kako treba  ;) Nadam se da ce te uspeti sa potraznjom skriptera  :) Sad cu da svratim na server cisto da vidim kako izgleda!!!

tema lockana! sramota je da jedan od admina tamo reklamira po tudjim forumima i serverima!