xGear Roleplay

Započeo Alex, Jul 13, 2010, 21:57:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

xGear Server

Pozdrav.
Otvoren je novi sa-mp server s ciljem kvalitetnog igranja , koji je direktno posvecen korisnicima 24/7.
Naravno u postojanju servera najbitniji je gamemod pa cu vam ukratko predstaviti ono na cemu sam radio.

Dakle u opisu gamemoda cu navesti sljedece:


  • Fakcije/mafije
  • Evente
  • Kuce i biznise
  • Poslove

Fakcije/mafije


Gamemod posjeduje 14 organizacija/mafija.Neke organizacije ce biti "obavezne" kao npr. vojska [ izdrzavanje vojnog roka ] dok ostale djeluju po klasicnom principu.

Organizacije na serveru su :

PD , FBI , Vojska , Klinicki centar , La Cosa Nostra , Yakuza , Hitman , Gradonacelnik , CNN , Taxi Company , Licenseri , Ballasi , Grove Street Families , Surenos i Nortenos.

Bande su zamisljene tako da mogu ratovati : GSF v Ballas i Nortenos v Surenos

Svaka organizacija ima svoju specificnost.


Eventi


Na serveru su ukupno 3 eventa izuzmemo li karting i paintball.

To su : Los Santos street infernus race , NRG race i maraton.
Eventi i nisu tako cesti s obzirom da je ovo Roleplay server , ali kada budu ocekuju vas vrijedne nagrade.

LS street race ide od Market Stationa do Pig Pena , NRG race se nalazi kod zapustenog aerodroma , a maraton od LS svjetionika.


Kuce i biznisi


Na serveru trenutno ima 75 kuca i 14 biznisa.Moram napomenuti da ce svaki aktivan igrac dobiti kucu po odabiru ( ukoliko je slobodna ) te novac za /carupgrade.
Biznise tek trebam napraviti , ali na to se nece cekati dugo.
Ukoliko ste aktivni na serveru , javite se adminu "Nedzad_Livoirmo" za dodjelu kuce.



Poslovi

Moram priznati da sto se poslova tice nisam nista novo radio.Legalni poslovi kako i ilegalni imaju svoju lokaciju.Ukoliko zelite saznate lokaciju poslova mozete kucati /job legal ili /job ilegal.

Ukoliko se odlucite za legalni posao imate auta koja su odredjena samo za to.
Ilegalni poslovi za sada nemaju vlastita auta , ali ukoliko clanovi pokazu interes napravit cu i to .




Server sadrzi objekte tamo gdje je to potrebno , mapa nije prenatrpana , a tamo gdje postoje objekti siguran sam da cete biti zadovoljni uredjenjem.
Ako imate neki svoj vid mape , mozete ga staviti u prijedloge.O prijedlozima ne odlucuju samo admini i gamemasteri vec i clanovi.Za svaki prijedlog ce biti stavljena anketa , ukoliko mi moje skripterske mogucnosti to dozvoljavaju.
Ja sam ujedno i skripter i head admin , tako da ako je prijedlog uvazen , bit ce realizovan u sto kracem roku , jer nema procedure od vas meni od mene do skriptera pa da onda dodjemo na "dobru ili losu volju".



Admini i Gamemasteri


Svi clanovi xGear Teama su tu iskljucivo kako bi sluzili vama.U nasem timu nema mjesta za bahate i lijene.Ukoliko trebate bilo kakvu pomoc komande /report i  /pomoc su tu za Vas.
Ako zelite kontaktirati head admina mozete to uciniti na mail: " [email protected] " ili preko naseg foruma "www.xgear.tk".
Mala napomena:Forum je samo privremen , uskoro cemo se prebaciti na placeni forum software Woltlab Burning Board.

IP servera je : 188.40.57.132:7729

Hvala na citanju mog posta i nadam se da cete se prikljuciti na server.
S postovanjem.

Poslednja Izmena: Jul 13, 2010, 21:58:04 POSLE PODNE od Alex

Sretno sa serverom,mozda dodem malo vidit kaki mod :D
TuT
Map
[Map]Caffe Bar
[Map]Novi Burger

Sreno s serverom
Dodjem ako budem imao vremene xD ;)

MmM svidja mi se SRV samo rjeite nedostatak sa prijevodom

Zlatan_Ibrahimovic

------------------
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2011, 15:30:18 POSLE PODNE od [iP]LuxZillo

Sretno sa serverom.
Nakod duzev vremena, kakav takav opis  ;)
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Sretno,sviÄ'a mi se naziv servera...

Idem da viÄ'im...  8)

EDIT: O da jako dobar server!
Za skripte svaka ti dala xd
Poslednja Izmena: Jul 14, 2010, 18:45:06 POSLE PODNE od Antonio1