[REÅ ENO]PROPADANJE SAMPA[ANKETA]

Započeo Mr.GordoN, Februar 17, 2016, 06:27:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kao sto vec svi znamo SA:MP izumire ne iz razloga sto je stara igrica vec sve veci broj otvorenih servera koje uglavnom otvaraju
deca od (7-10god)
Ove nedelje sam po grupama procitao minimum 50Najava za razne servere i uglavnom sve su to serveri koji imaju editan gamemode koji je preuzet sa foruma (Pod edit se naravno misli promenjeno ime gmoda i mozda koja mapa ako uopste uspe da je promeni)


Ipak ovakvi server sve vise privlace paznju igracima jer isti server ima po 20tak admina 10helpera itd... Pocetni stats lvl 10 i minimum 3miliona

Pa me zanima vase misljenje dali je moguce da SA:MP Vrati stari sjaj? Dali je moguce da da kao nekada imamo max 10 servera i svi srecno igramo?

I koje je vase misljenje oupste o SA:MPu danas :)


Hajmo malo da prodiskutujemo na ovu temu :) i zajedno damo neki zakljucak
Poslednja Izmena: April 06, 2016, 16:59:18 POSLE PODNE od Deci

Ja ne igram ni na jednom od Balkanskih servera. Ulazio sam na par servera ali u principu sve se svodi na isto, Los Santos.
Sto se tice novih server koji se otvore danas a kada im istekne zakupnina za host zatvore o njima nema sta da se prica, oni pricaju sami za sebe.... Iskreno ja razmatran da batalim da radim servere sto ce biti na nasem jeziku, jer iskreno ko jos ceni neciji trud(cast izuzetcima) vezano za SA:MP. Prvo sto urade kada udju na server jeste da se registruju i da nakon toga koriste komandu /report da pitaju "mogu admina?", "mogu vlasnika?"....
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=100293.0 Ovde mozes videti moju zamisao jednog gamemode-a na kojem da sam otvorio pola Balkanaca nebi se snaslo... Takodje pored ove ideje sam u planu da radim i nesto vezano za kraljevstva, recimo nesto kao srednji vek ili nesto tome slicno i radim na njemu povremeno, ali opet kada pogledam sa jedne strane cemu toliko da se trudim kada ce doci neki tamo klinac i traziti poziciju a da pritom nije ni pogledao radnju servera?
Posto sam imao svoj COD server(na engleskom) bilo je ljudi sa nasih prostora dodje i trazi game mastera ili dodje trazi lidera od neke organizacije?  :'( I covek se ovde zapita kuda ovaj svet vodi?
Moje misljenje je da ce stranci vise ceniti trud i rad nego neko sa nasih prostora, u to sam siguran.

Ovo ne mozemo nazvati "propadanje" SA:MP-a, ovo jednostavno trenutna situacija kada se otvaraju masovno serveri. Sada je sve mnogo vise "jednostavnije: sto se tice skriptanja ili mapanja u odnosu na pre 5 godina ili dalje. Ovo nije samo kod nas na Balkanu svuda je tako. Kalcor je povecao cenu Hosted tab-a sa 9-10$ na 15$, prosto zato sto je bio ogroman broj servera u Hosted-u.



Tuzno ali istinito sve se svedilo na donacije i ko ima veci prosjek igraca nema vise nikakve vrste zabave..  :-[

SA:MP nece nikada propasti, bar ne u ovo vrijeme.
Pogledaj samo koliko ima servera na SA:MP-u, znaci svi se trude, skriptaju i uce oko svega toga.
I mi smo nekada bili na njihovom mjestu, skidali svakakve modove, otvarali servere, dok su isto tako stariji mislili da od našeg servera nema ništa.
Ja kad sam prvi put otvorio svoj server, ostali igraci sa drugog servera su se ismijavali da cu ja to brzo zatvoriti i da od tog nema ništa.
Medjutim treba ti volja za sve to, ja provodim dosta vremena u Pawnu i boli me briga Å¡ta ko drugi prica okolo, "Rekla Kazala" takve price me ne zanimaju.
Isto tako i cs 1.6, je još od kad MultiPlayer pa nije propao i dan danas ima puno servera i to je znak da igrica ide prema gore, a ne prema dole.
Tako isto i za SA:MP, što je više servera, to više igra postoji.
Sad kako ko sredi server tako ce i uspjet, a pošto danas ima djece od 10-15 godina, koji skinu mod sa interneta i promjene naziv servera i kažu da su "Skripteri" takvi ce tesko upjeti, bar ne s tim brojem godina.

Citat: K ROSE poslato Februar 17, 2016, 12:18:06 POSLE PODNE
SA:MP nece nikada propasti, bar ne u ovo vrijeme.
Pogledaj samo koliko ima servera na SA:MP-u, znaci svi se trude, skriptaju i uce oko svega toga.
I mi smo nekada bili na njihovom mjestu, skidali svakakve modove, otvarali servere, dok su isto tako stariji mislili da od našeg servera nema ništa.
Ja kad sam prvi put otvorio svoj server, ostali igraci sa drugog servera su se ismijavali da cu ja to brzo zatvoriti i da od tog nema ništa.
Medjutim treba ti volja za sve to, ja provodim dosta vremena u Pawnu i boli me briga Å¡ta ko drugi prica okolo, "Rekla Kazala" takve price me ne zanimaju.
Isto tako i cs 1.6, je još od kad MultiPlayer pa nije propao i dan danas ima puno servera i to je znak da igrica ide prema gore, a ne prema dole.
Tako isto i za SA:MP, što je više servera, to više igra postoji.
Sad kako ko sredi server tako ce i uspjet, a pošto danas ima djece od 10-15 godina, koji skinu mod sa interneta i promjene naziv servera i kažu da su "Skripteri" takvi ce tesko upjeti, bar ne s tim brojem godina.

Potpisujem.
Zasto dzaba otvarati ovakve teme ? Koja je ovo vec po redu ?

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Levu poslato Februar 17, 2016, 12:24:47 POSLE PODNE
Citat: K ROSE poslato Februar 17, 2016, 12:18:06 POSLE PODNE
SA:MP nece nikada propasti, bar ne u ovo vrijeme.
Pogledaj samo koliko ima servera na SA:MP-u, znaci svi se trude, skriptaju i uce oko svega toga.
I mi smo nekada bili na njihovom mjestu, skidali svakakve modove, otvarali servere, dok su isto tako stariji mislili da od našeg servera nema ništa.
Ja kad sam prvi put otvorio svoj server, ostali igraci sa drugog servera su se ismijavali da cu ja to brzo zatvoriti i da od tog nema ništa.
Medjutim treba ti volja za sve to, ja provodim dosta vremena u Pawnu i boli me briga Å¡ta ko drugi prica okolo, "Rekla Kazala" takve price me ne zanimaju.
Isto tako i cs 1.6, je još od kad MultiPlayer pa nije propao i dan danas ima puno servera i to je znak da igrica ide prema gore, a ne prema dole.
Tako isto i za SA:MP, što je više servera, to više igra postoji.
Sad kako ko sredi server tako ce i uspjet, a pošto danas ima djece od 10-15 godina, koji skinu mod sa interneta i promjene naziv servera i kažu da su "Skripteri" takvi ce tesko upjeti, bar ne s tim brojem godina.

Potpisujem.
Zasto dzaba otvarati ovakve teme ? Koja je ovo vec po redu ?
Delom se slazem ali juce sam bio izbacen iz takta :) Ono sto zaista hocu da kazem ne radi se tu o nekolicini servera cak sto vise video sam puno novih servera
koji se trude rade svoj gamemode ili odrade dobar edit Ono sto me iskreno nervira sto takvi serveri ne dobijaju paznju igraca nego pre je dobiju serveri koji dele pozicije :) Zakljucacu ovu temu ali me je zanimalo vase misljenje Uzgred moje postovanje Levu ;)