[REÅ ENO][ANKETA] Call of Duty server

Započeo m1lfman, Maj 29, 2015, 19:30:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz svima.

Ovako, planiram da radim neki call of duty server(na balkanskom jeziku) i hteo bih da vidim da li postoji zainteresovanost za tim.
Dakle, radilo bi se u principu oko osvajanja teritorija, imali bi par timova, bile bi tu i klase i svasta nesto.
Dakle, interesuje me da li postoji mogucnost plasirati nesto ovako kod nas?
Poslednja Izmena: April 06, 2016, 17:03:58 POSLE PODNE od Deci



Ideja je dobra, ali iskreno, ne verujem da ces imati igraca, znam vec par servera koji su odlicno odradili takvu skriptu sa tom idejom i svi su govorili kako je ekstra, kul, odlicno i sl., svi su se "napalili" na to i kada je doslo otvaranje servera bilo je maks. 20 igraca, a nakon dan-dva 0 igraca..jednostavno im valjda nije zanimljivo to ili je mozda vecina navikla na RP servere, a ostali na FR..

Ako imas jaku zelju za time, onda slobodno probaj, ali treba mnogo reklamirati i napraviti mnogo unikatnu skriptu iako ona na takvim serverima ne igra jaku ulogu, nego sama zabava na serveru, njima ce ubijanje ostalih igraca dosaditi brzo, sto znaci da moraju imati neki dodatni poslovi, igre i sl.

Ovo je samo moje misljenje :)

Pre svega hvala na odgovoru.
Sada kada pogledam iz tvog komentara mozda mi se i ne isplati raditi COD server. Videcu jos, razmislicu. Nema nista gore od ove situacije, kada ne znas koji mod da radis.



Danas je takvo vreme, da skripta vise ne igra glavnu ulogu na serveru, kada pogledas malo danasnje servere, vecina servera imaju neku skriptu sa foruma skinutu i izmenjenu, a opet imaju 100+ igraca dnevno, iako nakon registracije dobijes 500 000$ i 3 Level ( primer ), uglavnom se radi o tome da ako nisi poznat u SA:MP svetu neces imati dosta igraca.
Ja sam imao neko manje iskustvo sa time kada sam bio maper na jednom serveru koji ima odlicnu, unikatnu skriptu, a sam server ima tradiciju od dosta godina, samo sto na kraju nema igraca, pre svega zato sto skripter nije "poznat" u SA:MP svetu. Zalosno.

Zabava, poznanstva i popularnost igraju glavnu ulogu pri otvaranju servera kao i u broju igraca, ali opet kazem tako je kod vecine servera, ali ima onih kod kojih skripta i sama administracija igraju glavnu ulogu, ali naravno takvih servera ima samo par kod nas.

Mislim da bi trebalo da se vise dvoumis izmedju RP, RPG ili FR skripte, to je to sto kod nas danas uspeva, dok je sasvim drugacije u daljim drzavama..

Opet kazem moje misljenje i iskustvo o tome koje sam stekao tokom 3 godine igranja SA:MPa, tacnije 1 godinu od kako su se uloge promenile :)

Slazem se u potpunosti sa tobom.
Ja (pa do pre nzm tacno koliko nedelja) nisam posvecivao toliko paznje gaming-u ovde kod nas(mislim na SA:MP), obicno sam igrao na stranim serverima, i znam da je dosta drugacije nego kod nas. Ovde je RP, RP, RP i samo RP, kao da ne postoji drugi GM od RolePlay-a... :D Dok kod njih vise uspeva DM/TDM serveri. Pa zato sam i pitao kako stojimo sa TDM/DM serverima.
Dakle, da batalim TDM/DM(barem kod nas) a da se bacim na RP, RPG ili FR. :D



Radi COD server,ali onda ga uradi na dvojezicnoj skripti,dakle bira se balkanski i engleski,pa bi time i strance privukao,a vjeruj mi da bi ti stranci vise vrednovali trud i rad koji si ulozio u izgradnji te skripte :)

Ajde videcu da uradim neku probnu verziju. Da vidim kako bi to sve izgledalo.
Obavesticu vas da vidite kako bi to izgledalo(ako budem radio COD), ali razmislicu. :)
Poslednja Izmena: Maj 29, 2015, 22:32:12 POSLE PODNE od Deci