Pomoc!

Započeo Crazyn3ss, Februar 10, 2015, 15:40:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi pomoc. Imam dilemu ne znam dali da opet otvorim server. Trebam vase misljenje. Uredio bi svoj OD mod.
Nesto sto bih doado bi i poboljsalo igru i sami RL igre. Sve sto jos niste vidjeli. Nesto cu vam i ovdje opisat:

Vise ne bi bilo obicno kupovanje kuca, prvo bi morali kupit zemljiste pa onda gradit kucu. Bice par kuca u ls-u koje su na buyu. Stanovi nebi bili razbacani po gradu, vec bi postojale zgrade koje ce imat vlasnike i zaradivat ce na iznajmljivanju stanova, s tim da ce i moc prodat stan. Vikendice ce biti u istom smislu kao i kuce. Dodat ce se hoteli, garaze.


Banka - bice tri banke u gradu, svaka ce imat svog vlasnika, svoje bankomate, svoje lokacije. Svaka ce nesto bolje nudit kako bi imali zaradu, a i korisnke. Ponudit bi vam mogli, manje kamate, manje uzimanja sa racuna svake place, manje uzimanje novaca kad dizete s drugog bankomata itd..

Ovo je samo dio tog moda kojeg bi mi krenili radit, samo nas zanima dali bi s tim mogli privuci igrace.
Poslednja Izmena: Februar 10, 2015, 15:46:29 POSLE PODNE od Crazyn3ss
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Imas dobre ideje ali moras to isto tako napraviti to sve..
Danas je takvo vreme da skripta vise ne igra ulogu u privlacenju igraca, vise je zbog zabave i toga sta se nudi na serveru ( level, pare i sl. ).

Isplati se otvarati server ali jedino ako ces uloziti dosta truda oko reklamiranja i ostalog.
Pre svega moras imati jako dobru ekipu koja ce ti davati podrsku i pomagati tebi..

Sve je na tebi da odlucis, uvek zavisi od svega sto treba da se uradi ako zelis igrace..  ;)

Nece mi bit to problem napravit. hvala na odgovoru
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!