[SAMP Serija] Brothers of Confidence (Braća od poverenja) Epizoda 2.

Započeo Lepotić, Januar 23, 2015, 20:50:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.












Pozdrav svima joÅ¡ jednom. Evo odraÄ'ena je druga epizoda nove samp serije Brothers of Confidence, raÄ'ena od strane RilakProduction-a. Pogledajte epizodu pa iznesite miÅ¡ljenja, nadam se da će biti viÅ¡e komentara nego u onoj prvoj temi gde je objavljena prva epizoda.
Tema informacija i PRVA EPIZODA: Klick!




°° Brothers of Confidence - Epizoda 2 °°


(Klikni na sliku)




Uživajte i postavite neki komentar.
Hvala na čitanju i gledanju.
© RilakProduction.


Poslednja Izmena: Januar 23, 2015, 20:53:37 POSLE PODNE od [BU] Lepotić


Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 23, 2015, 21:00:17 POSLE PODNE
Dobro odradjeno,bolje odradjeno nego prosla epizoda,mada malo dosadna.. pohvale  :)

Tebi ako je ovo dosadno, onda ne znaš da uživaš haha :D

Pravis dug prekid od scene do scene, ali su ti obe epizode fantasicne, lepo je videti neku zajebanciju takvog tipa, samo nastavi snimati ovako nesto i od mene imas podrsku :D

Citat: [BU] Lepotić poslato Januar 23, 2015, 21:19:32 POSLE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, link=topic=9server uklonjen!.msg624508#msg624508 date=1422043217
Dobro odradjeno,bolje odradjeno nego prosla epizoda,mada malo dosadna.. pohvale  :)

Tebi ako je ovo dosadno, onda ne znaš da uživaš haha :D

Pa oni su izgleda glavni na celom svetu i ubiju sve..treba neka drama,preokret..inace je odlicno  :D  ;)

Citat: Blaeks poslato Januar 23, 2015, 22:19:30 POSLE PODNE
Pravis dug prekid od scene do scene, ali su ti obe epizode fantasicne, lepo je videti neku zajebanciju takvog tipa, samo nastavi snimati ovako nesto i od mene imas podrsku :D

Nisam ja snimatelj, ja sam scenarista i glavni glumac. :D
Ali ukazaću na to kolegi koji snima i edituje klip.
Hvala svakako.. :)





Citat: bryant ãƒ,, poslato Januar 23, 2015, 22:44:06 POSLE PODNE
Citat: [BULepotić link=topic=9server uklonjen!.msg624511#msg624511 date=1422044372]
Citat: bryant ãƒ,, link=topic=9server uklonjen!.msg624508#msg624508 date=1422043217
Dobro odradjeno,bolje odradjeno nego prosla epizoda,mada malo dosadna.. pohvale  :)

Tebi ako je ovo dosadno, onda ne znaš da uživaš haha :D

Pa oni su izgleda glavni na celom svetu i ubiju sve..treba neka drama,preokret..inace je odlicno  :D  ;)

Brate, vidim da nikad nisi gledao serije u RL.
Ovo nije klip tipičan sampovski koji traje par minuta i u njemu se sve prezentuje.
Serije dostižu i broj od 100 epizoda, neke popularne i preko 200, mi smo snimili za sada 2, i ti očekuješ da ja u 2 epizodi napravim preokret?
Vidiš i sam da je jedan od braće ranjen i da je nestao, to donosi dramu i želju za gledanjem naredne epizode, donosi žar u čoveku da pogleda šta će biti dalje.
I naravno da napomenem kad već spominjem, da će biti još dosta glumaca koji će biti sporedne uloge i koji će se pojavljivati u svakoj epizodi i naravno da će biti preokret u seriji i da će biti svega, ali ne odmah na početku i u 2 epizodi. Preokret se dešava na kraju a ne na početku.
Pogledaj neku seriju u RL koja je na primer Kriminalistička drama, videćeš o čemu ti pričam.

Svakako hvala na komentaru, ali čisto želim da te usmerim u ono Å¡to pravimo, da ne razumeÅ¡ pogreÅ¡no.  ;)

Vrlo zanimljivo za prvu nisam ni znao pa sam sada usput pogledao da bih povezao radnju i ovo do sada je odlicno samo tako nastavite pohvale :D

Citat: [BU] Lepotić poslato Januar 24, 2015, 02:59:56 PRE PODNE
Citat: Blaeks link=topic=9server uklonjen!.msg624515#msg624515 date=1422047970
Pravis dug prekid od scene do scene, ali su ti obe epizode fantasicne, lepo je videti neku zajebanciju takvog tipa, samo nastavi snimati ovako nesto i od mene imas podrsku :D

Nisam ja snimatelj, ja sam scenarista i glavni glumac. :D
Ali ukazaću na to kolegi koji snima i edituje klip.
Hvala svakako.. :)





Citat: bryant ãƒ,, link=topic=9server uklonjen!.msg624520#msg624520 date=1422049446
Citat: [BULepotić link=topic=9server uklonjen!.msg624511#msg624511 date=1422044372]
Citat: bryant ãƒ,, link=topic=9server uklonjen!.msg624508#msg624508 date=1422043217
Dobro odradjeno,bolje odradjeno nego prosla epizoda,mada malo dosadna.. pohvale  :)

Tebi ako je ovo dosadno, onda ne znaš da uživaš haha :D

Pa oni su izgleda glavni na celom svetu i ubiju sve..treba neka drama,preokret..inace je odlicno  :D  ;)

Brate, vidim da nikad nisi gledao serije u RL.
Ovo nije klip tipičan sampovski koji traje par minuta i u njemu se sve prezentuje.
Serije dostižu i broj od 100 epizoda, neke popularne i preko 200, mi smo snimili za sada 2, i ti očekuješ da ja u 2 epizodi napravim preokret?
Vidiš i sam da je jedan od braće ranjen i da je nestao, to donosi dramu i želju za gledanjem naredne epizode, donosi žar u čoveku da pogleda šta će biti dalje.
I naravno da napomenem kad već spominjem, da će biti još dosta glumaca koji će biti sporedne uloge i koji će se pojavljivati u svakoj epizodi i naravno da će biti preokret u seriji i da će biti svega, ali ne odmah na početku i u 2 epizodi. Preokret se dešava na kraju a ne na početku.
Pogledaj neku seriju u RL koja je na primer Kriminalistička drama, videćeš o čemu ti pričam.

Svakako hvala na komentaru, ali čisto želim da te usmerim u ono Å¡to pravimo, da ne razumeÅ¡ pogreÅ¡no.  ;)


slažen se to je amo reć nekakav filmski trik, šta da je žar ljudima da gledaju, kasnije ću pogledat video, al prvi je bija dobar mogu mislit kakav će onda i ovaj biti ;)