[BL]Balkan Lights RolePlay[bl-samp.ga]

Započeo BLSkripter, Januar 18, 2015, 00:39:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Pozdrav dragi igraci i igracice SA;MP-a. Zelio bi vam predstaviti novi server koji se zove Balkan Lights
Na modu je radjeno dosta dugo , te je ulozeno mnogo truda, Takodjer i oko foruma !.Mod je Edit NLa!
Bilo bi nam drago kada bi ste nas podrzali i ostavili neki lijep komentar, jer nam to puno znaci.
Lijepo bi bilo kad bi nas posjetili,i postali clan ove zajednice !
Najprije vam se zahvaljujem sto ste poceli citati nas opis !

BL Server IP : 176.31.119.175:9409
BL Forum link : bl-samp.ga
Vrsta: RP




Nakon kratke registracije krecemo sa opisom Balkan Lightsa


Ovdje cete se stvoriti posle vase uspjesno obavljene Registracije



Ovde mozete ostavljati svoj tesko zaradjeni novac i podizati, takodje ga i slati drugima



Ovde je stanica Gradonacelnika, te tu mozete uzeti nove poslove [/poslovi] imate ih jako puno i rasporedeni su po nivoima. Tu takoder uzimate potrebne dozvole te licne dokumente



Glavno mjesto za okupljanje i mnoge zabave , imate 3 sprata , veoma fino mjesto za raznovrsne proslave



Ovdje kupujete svoja nova vozila, naravno ako zaradite odredjeni dio novca za odredjeno auto



Ovdje polazete za vozacku dotvolu , imacete svog instruktora koji ce vam objasnjavati kako i sta!



Policija Los Santosa-a sluzi da bi odrzala red i mir u gradu.Uci u organizaciju je veoma tesko jer se moraju proci razni testovi i pripreme.Baza policije nalazi se u centru grada



Cobra 11 - Jedna od jacih vladinih organizacija bave se svime i svacim



Wu-Tang-Mafia(WTM)-Kineska mafija koja je nastanjena u blizini podrucja Temple.Bave se silovanjem,otmicama prodaja droge, oruzja i dosta opasnih stvari. Veoma poznati su po dilanju brasna  i oruzja.Boja im je crna.



Bave se mutnim poslovima. Zaraduju narucenim ubojstvima, te su poznati po vjestom baratanju oruzjem!



Grove Street Families(GSF)-Banda koja je smjestena u Gantonu.Bave se dilanjem droge i sitnim poslovima.Jedna od najopasnijih bandi u Los Santosu.Pretezno nose kackete i marame i zelenu boju.



Los Santos Ballas(LSB):Takodje crnacka banda koja se nalazi u blizini GSF-a,gantonu.. Prave dosta ne redi u LS imaju jos jednu sakrivenu bazu blizinu LS Dokovima.. Znaju se i po imenom ulicne bande.Zastitna boja ove bande je ljubicasta.Bave se svakakvim mutnim poslovima.



Underground Racers najbogatija mafija u Los Santosu. Njihovi clanovi su toliko brzi i efikasni da ih i ne primjetis. Njihova plava boja ih istice po gradu.Rivali su im Rusian Mafia. Na UGR se cesto vrse racije od strane Policajaca al su se uvijek do sad izvlacili.



Poslovi na serveru: Pa na serveru ima mnogo poslova za odredjene levele dolaze i vece plate .
Zaposlit se mozete u opcini doci do saltera i kucati /poslovi . Ovo su neki poslovi na serveru :
-Kosac Trave[Level 1]
-Farmer[Level 1]
-Mehanicar[Level 1]
-Zastitar[Level 2]
-Smetlar[Level 3]
-Postar[Level 3]
-Advokat[Level 5]
-Detektiv[Level 5]
-Vozac Busa[Level 5]
-Gradjevinar[Level 7]
-Dostavljac Sokova[Level 7]
-Dostavljac[Level 8]
-Pogrebnik[Level 9]
-Vozac Nafte[Level 10]
-Masinovodja[Level 11]
-Drvoseca[Level 12]
-Pilot[Level 13]
-Ribar[Level 6]

Ovdje mozete vidjeti 2 videa o serveru

Uskoro novi UPDATE sa novim zanimljivim i unikatnim stvarima na serveru !
Poslednja Izmena: Januar 18, 2015, 02:31:24 PRE PODNE od BryanXcX

Otkud ti ova domena ?
Dok mi ne odgovoriš, port od servera ti je obrisan, i forum.
Poslednja Izmena: Januar 18, 2015, 01:48:20 PRE PODNE od єʟєɱєƞτąʟ


Citat: BryanXcX poslato Januar 18, 2015, 02:30:24 PRE PODNE
Sta otkud mi domena platio sam ju :O

Mogu li znati gdje si je kupio/platio ? ÄŒudno mi je zato Å¡to je to nacionalna domena za Gabon.

hajde ljepo ti meni obrisi ovaj post sada i amen ovaj BS je propo al totalno :) sad ja moram podnosit tu i gdje kupujem domene? Umjesto da mi kazes sretno posjetit cu .. Odlican opis itd nista a?

Citat: BryanXcX poslato Januar 18, 2015, 02:34:03 PRE PODNE
hajde ljepo ti meni obrisi ovaj post sada i amen ovaj BS je propo al totalno :) sad ja moram podnosit tu i gdje kupujem domene? Umjesto da mi kazes sretno posjetit cu .. Odlican opis itd nista a?

Moderator sam, moram paziti na kršenje pravila. Samo ti kažem da mi je čudno da imaš tu domenu.
Sretno ti, opis nije loš.
Poslednja Izmena: Januar 18, 2015, 02:36:23 PRE PODNE od єʟєɱєƞτąʟ


Gabon Telecom in 2013 made a partnership with international domain registrar Freenom to offer registrations of this domain for free. It has quickly become the second most popular domain name offered by Freenom, behind .TK which has been free for many years.

Ovo je sa wikipedie.

Sad da ne stavljam link gdje se moze registrirat .ga domena besplatno.

Al ne znam opet moze svasta bit :D




Hvala :) Opis je oke mape treba poboljsat baziro sam se prvo na skriptu :) posjetite

Mape odlicno uraÄ'dene sviÄ'a mi se ideja i opis naravno posjetit ću i sretno :)
Ozzy_Makaveli         x LIFE ZONE x  Comming Soon !

VOLI SVOJE POŠTUJ TUĐE !!!

Zemljo tisucljetna
Na vjernost ti se kunem
Od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si Jedina moja Domovina
Jedna si Jedina Bosna i Hercegovina

Bog Nek Te sacuva za pokoljenja nova
Zemljo mojih snova mojih pradjedova
Jedna si Jedina moja domovina
Jedna si Jedina Bosna i Hercegovina !!!