PC ugasen a server dalje upaljen

Započeo mario_kumanovac, Jul 30, 2009, 10:37:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jedan od lg spomnuo da je rk podesio kad ugasis pc da server ostane upalen dok nepukne veza internetom dali je to mozno?





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

Correlli

Nikad nisam ćuo veće gluposti, ali i nećudi me jer si to ćuo od takvih ljudi.
Drugi put malo sam promisli, ne vjeruj sve što ćuješ.
Poslednja Izmena: Jul 30, 2009, 11:40:05 PRE PODNE od Don Correlli


To nije moguce koliko ja znam, zato jer kad je tvoj kompjuter ugasen program nemoze radit jedino ako ne hackas modem/router i postavis u njegov tzv. HDD stvari od servera tako da radi i kad modem sto je nemoguce  :laugh: ...

Correlli

Citat: Stormer poslato Jul 30, 2009, 12:13:19 POSLE PODNE
Ocemo okladu?

Kladi se ti sa nekim drugim, neznam tko je toliko glup da bi to vjerovo.

Zvat cemo RK-a pa ces vidjet, krivo ti sto je covik za tebe BOG a ti velika SUPCINA

MrBaff

Citat: Stormer poslato Jul 30, 2009, 22:39:43 POSLE PODNE
Zvat cemo RK-a pa ces vidjet, krivo ti sto je covik za tebe BOG a ti velika SUPCINA

de bogati ukopaj se u zemlju....hahahha jesi dobar ti?

kad se komp ugasi NIJE moguce da server radi...jer ako ti je komp UGASEN,automatski ti je i HDD ugasen i nema sanse da server radi...MOZDA(kazem MOZDA) bi moglo nekako najebat da se komp u nekakvo stanje slicno hibernaciji(ili tako nesto npr da monitor i jos par stvari bude ugaseno a upaljeno samo sta treba) postavi pa da to radi(al za to moras bit prokleti Einstein 21. stoljeca...


tako da :P

i who the fuck is RK? to tvoj neki sado-mazo partner? fino ti covjek kaze(don corleone) da nemoze to tako i e blamiraj se bezze...


btw: nekako u zadnje vrijeme volim neke duge postove da pishem -.-' nezz zasto,dosada ili... :P

Ne zove se covjek Don Corleone nego Don Correlli,mislim ne zove se ni tako nego mu je to nik  :laugh: :laugh:

MrBaff

Citat: Chili Willie poslato Jul 31, 2009, 00:12:27 PRE PODNE
Ne zove se covjek Don Corleone nego Don Correlli,mislim ne zove se ni tako nego mu je to nik  :laugh: :laugh:

mrs xD moro si ti nac gresku u postu a? xD

Citat: Stormer poslato Jul 30, 2009, 22:39:43 POSLE PODNE
Zvat cemo RK-a pa ces vidjet, krivo ti sto je covik za tebe BOG a ti velika SUPCINA

Decko moj kad ces ti znat ubacit objekt u neki GM onda si ti tek supak, jer correli za razliku od vaseg LG Wannabe RPG servera sa GF editom radi sam svoj GM, zato seljacino POKOPAJ SE !


Correlli

Citat: [LG]Stormer[LG] poslato Jul 30, 2009, 22:39:43 POSLE PODNE
Zvat cemo RK-a pa ces vidjet, krivo ti sto je covik za tebe BOG a ti velika SUPCINA
Baš si balav. Nije meni ništa krivo jer imam u glavi više nego taj retardirani stvor. Kakav Bog, on laže sve živo i ti misliš da je sada Bog? Daj, obriši svoje bale, sve bi vas prebijo ko kerove i naućio pameti balavci jedni neodgojeni koji misle da su neznam šta.
Poslednja Izmena: Jul 31, 2009, 04:00:54 PRE PODNE od Don Correlli

zerocoolos

Opet pišete gluposti koje nemaju veze sa temom...
Stormer-nema šanse da radi server ako je pc sa kojega pokrećeš samp-server ugašen i Točka!

Lock!