[Skripta] Night Life RolePlay - by Ramiz

Započeo RaseWP, Decembar 14, 2014, 16:38:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Naziv skripte: Night Life RolePlay
Izvorna skripta: Nema
Urednik/ci skripte: Ramiz Polić
Autor skripte (ovo polje popunit samo ako ste skriptu radili od 0): Ramiz Polić
Vrsta skripte: RolePlay
Jezik skripte: Bosanski
Sistemi skripte: Vozilo, Vozilo2, Motor, Bike, Plovilo, Letjelica, Kuca, Firma, Stan, Vikendica, Market, Hotel, AntiCheat, Gepek, Pijaca Auta, Pijaca Motora, Banka sistem, Sistem pljačke, WAR sistem, VIP Sistem, FZ Sistem, Sistem unikatnih vozila, Admin sistem (/kotrola, /podesavanje).
Kreiranje je dinamično (sem Firme i SFirme, komanda /kreiraj). Svi sistemi su raÄ'eni preko dialoga zbog estetike.
Potrebni dodaci da bi skripta radila (plugins / includes): Potrebno je da pokrenete skriptu preko pawna koji se nalazi u arhivi, sve je tu.
Server na kojem je skripta korištena: Night Life, Balkan Life, Balkan Country
Zasluge: Ramiz Polić (Skripter), Muamer Avdić i Eldar Dzombić (Mapperi)
Dodatan opis: Skripta je prilagoÄ'ena na verziju 0.3z. Skinite je i koristite za svoj server ukoliko želite, ukoliko je budete koristili, ostavite zasluge. Skripta sam radio neÅ¡to manje od 6 mjeseci i sigurno bolju besplatnu skriptu nećete pronaći.

Slike: Ukupno ima 88 slika. Galerija slika
Download link: SENDSPACE

NLRP.PWN (Zamijenite sa već postojećim .pwn fajlom, te otvorite i kompajlujte)
DOWNLOAD LINK


Edit:
Za neke komande (tipa: /kontrola, /podesavanje), potrebno vam je odobrenje.
- Postavljanje odobrenja:
Odete u skriptfiles, otvorite folder Korisnici, pronaÄ'ete sebe (Fajl: Ime_Prezime.ini) i postavite OvlaÅ¡tenje na 1338. Ovo će raditi samo u slučaju kada vam je Admin nivo jednak 1338 i Odobrenje takoÄ'er jednako 1338.
- Za kreiranje, brisanje i prodavanje kucajte /kreiraj
- Firme morate manuelno kreirati u scriptfilesu (ne zaboravite napraviti dialog i povećati maximalan broj bizzova/sbizzova u skripti)


Ne bavim se više SAMPom, ali mogu skriptati za novac, ukoliko vam je potreban skripter javite mi se preko PM/PP (Ne treba mi nikakva pozicija na serveru, samo novac)

Eto, komentirajte, ocijenite, pišite šta hoćete :D
Poslednja Izmena: Decembar 14, 2014, 16:39:18 POSLE PODNE od RaseWP

Joy

*

Meni to vise izgleda kao oglas da skriptas za novac,mod vec 1000 puta vidjen,opis isti,nista novo.....  ::)
Poslednja Izmena: Decembar 14, 2014, 17:41:10 POSLE PODNE od Joy

Citat: Joy poslato Decembar 14, 2014, 17:40:33 POSLE PODNE
Meni to vise izgleda kao oglas da skriptas za novac,mod vec 1000 puta vidjen,opis isti,nista novo.....  ::)

Imam osjećaj da nisi ni pogledao galeriju slika koju sam postavio, pogledaj pa zatim komentariši.

Promjeni ime teme ili ide lock, mora biti po kodu, imaš 24h

Citat: Joy poslato Decembar 14, 2014, 17:40:33 POSLE PODNE
Meni to vise izgleda kao oglas da skriptas za novac,mod vec 1000 puta vidjen,opis isti,nista novo.....  ::)

Lepo receno!

i am king!


Ne kontam sto ste glupi?
Postojale su i prije "kopije" YunitedBalkana , te su postavljali downloade i ostalo. I vi sad mislite da je to taj isti mod , nije ljudi. Oni modovi su pola pola , pola moda kopija pola neki tamo server..
Ovaj čovjek je odradio po meni i bolju skriptu od YUnited Balkana , a vi pogledajte galeriju , pa komentarišite ..Super , 10/10 :) i prije sam bio igrač NLa




censored


Ove slike su dodate pre 7 meseci koliko vidim... tako da verovatno nista nije ni menjano... jel ima offline ban uopste i jel mysql? Nesto mi izbacuje za virus pa nisam mogao ni testat, sredi to.

Citat: ZC_Bob poslato Januar 03, 2015, 02:14:54 PRE PODNE
Ove slike su dodate pre 7 meseci koliko vidim... tako da verovatno nista nije ni menjano... jel ima offline ban uopste i jel mysql? Nesto mi izbacuje za virus pa nisam mogao ni testat, sredi to.


Ma sta tu ima sveze bgt xD

i am king!




Molimo te da procitas pravila foruma te da ih ubuduće poštuješ

Razlog zakljucavanja:Refresh

Stare teme se smiju refresh-at jedino ako imate pitanje kao sto je ovaj : "Koji pluginsi trebaju" itd , nesmije se refreshat sa "Korisno" ili "Posluzit ce" u suprotnom lockam temu!

Pravila:

Glavna pravila Balkan SA:MP foruma .

Gamemode skripte .
Respect: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–..., Denis_Lapi, Blaeks, Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ, Bryant., TiXoR_,   #old_school