[GM] Other Dimension RolePlay

Započeo Crazyn3ss, Mart 12, 2014, 13:11:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Amar Tinjak poslato Mart 13, 2014, 18:20:10 POSLE PODNE
Stavi download link u www.sendspace.com ili 2shared.com ili Sendflies ovaj ne sljaka
Sljaka brate sljaka hahah slobodno se login sa Facebook ili Instagram ili sta ima ponudjeno radi sve perfektno... Fali malo komandi ja idem sad odma sredivati ovo kako ja volim.. Jedina stvar koja mi se ne svidja jeste to sto ima jako malo organizacija i mogucih clanova... Glupost br. 2 je Å¡to ima cmd /clanovi ahahaha al to su sitnice koje se lagano edit :D
...:::Ultimate Gaming:::...
Ultimate Gaming RolePlay
Skripter & Vlasnik

37.187.77.46:7789
DOBRODOSLI


Citat: ReLaX.Pr0 poslato Mart 13, 2014, 19:04:59 POSLE PODNE
Citat: Amar Tinjak poslato Mart 13, 2014, 18:20:10 POSLE PODNE
Stavi download link u www.sendspace.com ili 2shared.com ili Sendflies ovaj ne sljaka
Sljaka brate sljaka hahah slobodno se login sa Facebook ili Instagram ili sta ima ponudjeno radi sve perfektno... Fali malo komandi ja idem sad odma sredivati ovo kako ja volim.. Jedina stvar koja mi se ne svidja jeste to sto ima jako malo organizacija i mogucih clanova... [cenzura]ost br. 2 je Å¡to ima cmd /clanovi ahahaha al to su sitnice koje se lagano edit :D

malo organizacija jer mi nije trebalo puno za pocetak, ne razumijem ovo s /clanovi?


Hvala svima!
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

zasto ne mogu da editujem mod? :) errore mi izbaci odma
Real Life RolePlay

SviÄ'a mi se mod  :-\   nemam prigovora ali mogao si jos malo bolje   ;D  9/10  8)  8)

Lijep mod. Opis je dobar 10/10. Ocjena moda bi bila 9.5/10 po meni (sitnice mu fale ali eto)

nije los dobar je 7/10 po slikama

i am king!