Trazim dobrog skriptera!!!!!!!!

Započeo SARMA, Jul 31, 2009, 08:45:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebo bi mi jedan dobar skripter za skriptanje na mom buducem serveru.Tko se javi i bude dobro odradio svoj posao na serveru dobije Admina lvl1337 i za lidera slobodnih org/band ce mo se dogovorit!!!!



SKRIPTERI PLS HELP!!!!

ako sam neznas skriptat ne razmisljaj o tome  ;)




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Citat: sorfa poslato Jul 31, 2009, 08:45:17 PRE PODNE
Trebo bi mi jedan dobar skripter za skriptanje na mom buducem serveru.Tko se javi i bude dobro odradio svoj posao na serveru dobije Admina lvl1337 i za lidera slobodnih org/band ce mo se dogovorit!!!!



SKRIPTERI PLS HELP!!!!
Ubaci si Godfather gm i igraj...Tko dode das mu admina sam da ostane i to ti je to...3-4 igraca uvrh glave ako ni sam ne znas skriptat tako da potpis na ovo
Citat: [BM]Daka poslato Jul 31, 2009, 09:05:00 PRE PODNE
ako sam neznas skriptat ne razmisljaj o tome  ;)

zasto da ne razmisljam o tome tj. o ceme


Jednostavnije ti je nac dobrog prijatelja, i zajedno otvorite on ti scripta i sve!

ovako ja imam vec server samo ga treba malo sredit i to

nisam ja sam ali niko od prijatelja nezna skriptat ja nesto malo ali to je premalo

sofra previse spamas!





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!


Correlli

Citat: sorfa poslato Jul 31, 2009, 08:45:17 PRE PODNE
Trebo bi mi jedan dobar skripter za skriptanje na mom buducem serveru.Tko se javi i bude dobro odradio svoj posao na serveru dobije Admina lvl1337 i za lidera slobodnih org/band ce mo se dogovorit!!!!

Nitko nije lud da bi skripto za neki admin level, skripteri u današnja vremena skriptaju za pare (ali pazi da te tko ne zajebe ako budeš tako radio).
Poslednja Izmena: Jul 31, 2009, 20:11:26 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: sorfa poslato Jul 31, 2009, 20:09:23 POSLE PODNE
onda oce li mi ko pomoc

Tesko maca moja :) Ja bih ti pomogo da znam :D Ali nada zadnja umire ;)