[Tut]Kako staviti texture na objekt

Započeo Peroxide, Jun 09, 2014, 16:30:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dobar dan,danas cu vam pokazati kako staviti texture na izmapani objekat.Pa krenimo.



Prvo odite ovdje i skinite gamemode i extract ga gdje želite.



Zatim otvorite vasu mapu u pawnu



Otvoriti ce vam se ovo to kopirajte i odite u folder gdje ste extractali Texture studio



Tu otvorite scriptfiles i otvorite import maps



Zatim tu odaberite Desni klik-->New-->Text document nazovite ga nekako.Te to Å¡to vam se otvori tu zalijepite kod vase mape i potom stisnite ovo



Vratite se u texture studio folder i otvorite ovo zatim odite i otvorite SA:MP



Zatim nadete vas kucni server te ga otvorite.Kada udete upišite /newmap Upišite ime mape onda upišite /importmap odaberite vašu mapu



Pricekajte minutu da vam se ucita mapa kada se ucita viditi cete ovo zatim upišite /sel 1 onda upišite /flymode zatim /ogoto 1



Kada vas porta do tamo namjestite se gdje da vas prebaci i pisite ponovno /flymode zatim upišite /mtextures onda ce vam se otvoriti ovo to su vam texture stranje mijenjate s 4 i 6 a dole i gore idete s Y i N.Kada ste pronašli texturu koju želite odite na nju i upišite /sel i odaberite objeakt koji želite i onda upišite /mtset 0 i broj u doljnem desnom kutu prvi i onda vam se promijeni textura.



Onda upisite /exportmap onda upišite ime vaše mape onda upišite 300.0 onda odaberite što želite.



Potom se vratite u Texture studio folder i odite u scriptfiles ponovno ovaj put odite u exportmaps odaberite vasu mapu i ovo što dobijete je vaša mapa s texturama.



Eto ga to bi bilo to ako vas nešto zanima slobodno ostavite komentar :D
Copyright Peroxide Industries®

Odlican tutorial! Ima mnogo slicnih ali velika pohvala za trud!

Texture studio ne preporucujem nikako, moze ovo dosta bolje.

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Ne slažem se s tobom nikako mislim da je ovo mnogo jednostavnije i lakše za koristit pogotovo pocetnicima ;)

Citat: Peroxide poslato Jun 11, 2014, 13:25:06 POSLE PODNE
Ne slažem se s tobom nikako mislim da je ovo mnogo jednostavnije i lakše za koristit pogotovo pocetnicima ;)
Dok ti prelistas sve texture,dok ispravis kodove sto izbaci za to vreme preko PAWN-a 2x na toj mapi promenis texture.
Zato postoji 3,4tuta za pocetnike preko pawn-a

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D