[Pomoc] Problem sa cars.cfg

Započeo ProGlide26, Maj 11, 2014, 13:10:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Balkan Extreme
Detaljan opis problema: Kad ocu da uradim global restart vozila, uzmem neki drugi cars.cfg file i stavim u folder cfg u mesto onog, ali tu posotji onda jedan problem.
Kad ubacim taj novi cars.cfg, sve lepo sva kola su na pijaci, ali firme onda nepostoje, znaci ima samo onaj znak kao dolar koji se vrti, ali nema ono sto pise da tu firma postoji:

http://zaslike.com/files/f9h2z6bwl98h4xftb48.png
http://zaslike.com/files/ey5zuo7cbi30e7304dy.png

Cim vratim onaj stari cars.cfg onda se vide firme, onda nema problema sa firmama, kao da su cars.cfg i firme nekako povezane.

Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

AKO ZNATE RESENJE, U KOMENTAR :)

lv

*

Problem je u tome sto je server zasicen labelima. Prebaci Labele od pijace u Dynamic3DTextLabel i to ce ti pomoci .
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

Mozes mi objasniti kako to da uradim ?

lv

*

Sad cu da vidim kako sam ja to uradio kod sebe na modu

EDIT: Evo ga


format(PropertyString,sizeof(PropertyString),"{F81414}Vozilo na prodaju\n Model: %s \n Cena: $%d \n /v buy da kupis!{FFFFFF}",model,CarInfo[c][cValue]);
           //VehicleLabel[c] = CreateDynamic3DTextLabel(PropertyString, 0xFF0000CC,x, y, z, INVALID_VEHICLE_ID, 1);
         AttachDynamic3DTextLabelToVehicle(VehicleLabel[c],c,0,0,0);
Poslednja Izmena: Maj 11, 2014, 18:19:29 POSLE PODNE od HD:RP ||LaZaRe^ic
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

Mozes li mi malo bolje objasniti sta treba da uradim s time ?

a zasto nebi ubacio sve novo kad radis global r. sve novo ? stvarno mi nije jasno

Vidis, i ja sam tako razmisljao, i uradio sam global restart svega novog, ali nesmem uraditi global restart vozila jer onda firme se nece videti da postoje.

Uradio sam tako kako si mi rekao, promenio sam to kod firmi Create3DTextLabel u CreateDynamic3DTextLabel  i sve je isto, i dalje se nevidi ....



OMG NIKO NEZNA :O