Underworld|Najava

Započeo Levu, Februar 07, 2014, 19:54:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Želimo da vas obavjestimo da se otvara još jedan SA:MP server opet,ali ovo nije običan server,ovo je server koji će oboriti velike rekorde.

Projekat,UnderWorld RP je složen za brzo vrijeme,raspadom Balkan Rising nastao je UnderWorld RP. Napravljeno je dosta posla i doÅ¡lo vrijeme da vam predstavimo naÅ¡ rad.Gamemode nije od nule i trenutno je u zadnjoj fazi izrade. RaÄ'en je tako da bude efikasn , brz i najvažnije izrazito fleksibilan. Administracija može in-game mijenjati sve aspekte dinamičnih sistema. To je velika prednost koja nam omogućuje lagane i brze popravke nebalansirane dijelove.
Većini servera glavna reklama je mapa jer nemaju svoj vlastiti originalni gamemode ,ali mi smo se fokusirali na skriptu , roleplay i kvalitetu administracijskog tima.
Možete očekivati tim ljudi koji je ljubazan i uvijek spreman pomoći, puno zabave kroz roleplay ,ali i povremene zabavne evente.

Mjesto u naÅ¡oj administraciji se neće dobivati,nego zasluživati trudom i naporom za dobrobit zajednice, na startu servera u teamu će se nalaziti samo ljudi koji su od početka sudjelovali u razvoju ovog projektu i bez prestanka nam nudili potporu, naravno po potrebi ćemo otvarati prijave za gamemastere. Kod nas možete očekivati odraslu i ozbiljnu administraciju koja će se prema vama odnositi ljubazno i s poÅ¡tovanjem, oni se brinu za red i održavanje servera, zato molim vas da se i vi takoÄ'er lijepo ponaÅ¡ate prema njima.

Brzinomer

Kada je vozilo previse osteceno da "!S" svetli crveno , kada ima malo goriva "F" svetli crveno , kada su svetla upaljena ": D(nije smajli xD)" gori plavo!(Neka auta poput INF-a Turisma imaju manuelni menjac pa tu imaju i brzine...)


Stats( Malo sale :) )



TD-evi neki



IP servera: uskoro
Forum URL: www.under-world.info/forum
TS3: 37.10.107.10:5478
CS: 193.192.59.185:27039
Stranica: https://www.facebook.com/underworldgamingcommunty
Event: https://www.facebook.com/events/428343097296144/?fref=ts
Poslednja Izmena: Februar 07, 2014, 20:15:27 POSLE PODNE od Levuâ„¢

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D


LEVU?PA OVO JE SES hah.

Reko sam ti sve na fb, ev ti i vamo .i., salim se, srecno  :-*
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

Svidja mi se,nadam se da cete imati igraca.

Pfff, koje sranje, ništa ne valja..
Å alim se, rekao sam ti sve na fb  :-*

Ahahahahh STATS je objasnio
Zelim vam punu srecu i dosta igraca da imate :)

Otvaranje foruma zakazano za 8.2.2014 u 20 casova. Posetite nas. ;)


Hvala svima :D

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D