Balkan Angels RPG/DM l 17.11.2013 l 20:00H

Započeo Angel., Novembar 16, 2013, 16:22:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




UVOD


Balkan Angels RPG/DM Zajednicu je osnovao Angel Northman sa drugim head administratorom Dmitri Makarov. Radi se o tome da mi nismo kao vecina servera na Balkanu, nasa vrsta servera je RPG/DM ! RPG/DM ? Sto znaci da ne koristimo neka od Roleplay pravila a to su: RP, MG, PG, RK, BH. DM je dozvoljen na svim mjestima ali smo uradili Dok / Posiljka system kako bi igraci DM-ali i borili se na jednom mjestu. Vise o modu u nastavku...


REGISTER / LOGIN SYSTEM


 
 

Register / Login System je jako jednostavan za sve igrace. Sve sto trebate prije registracije jeste da ukratko procitate mali uvod, nakon toga upisete kojeg ste spola da server moze skin da vam ocita te nakon tog upisete svoju lozinku i registrovali ste se na server i mozete krenuti sa igrom !


ORGANIZACIJE



POLICE DEPARTMENT


Police Department je jedina legalna organizacija na serveru. Jedini zadatak ove organizacije je da sprijeci 2 bande i 2 mafije od kriminala.



YAKUZA MAFIA


Yakuza Mafia je jedna od najbogatijih mafija na serveru, nalaze se na bogatom mjestu Los Santosa. Glavni neprijatelji su im La Cosa Nostra.



LA COSA NOSTRA


La Cosa Nostra je Italijanska mafija vodi se kao najaca na serveru. Njihovi neprijatelji su Yakuza Mafia.



GROVE GANG


Grove Gang je zelena banda poznati po zelenoj nosnji odjece. Bore se za prevlast u Los Santostu protiv suparnika Ballasa.



BALLAS GANG


Ballasi su ljubicasta mafija, poznati po najprostranijem getu. Glavni neprijatelji su im Grove Gang.


EVENT DVORANA




Event Dvorana je uradjena zbog lakse organizacije eventa i naravno kako bi igracima bilo bolje i ugodnije igrati event. Admin bilo koji level izabere jedan od osam postojecih eventa te stavi cijenu ulaza i aktivira ga. Nakon toga igraci dolaze udju u event dvoranu, samim ulazom u dvoranu igracu se oduzme odredjena suma novca onoliko koliko je admin postavio ulaz za event, taj novac naravno ide pobjednicima kao nagrada. Trenutno postoji 8 dostupnih eventa koji se sastoje od race eventa i DM. Toliko o ovome !


DOK / POSILJKA SYSTEM




Svaka banda i mafija ima organizacijski sef koji se nalazi u njihovom HQ i iz kojeg uzimaju oruzje. Kako uzimaju oruzje tako se sef trosi, pa zbog toga se idu boriti na dok za crni kamion u kojem se nalazi 5K droge i 5K materijala koje moraju dostaviti do baze. U sef moze staviti 25K materijala i 25K droge.


WAR SYSTEM




Lideri imaju komandu /war kako bi zapoceli igrati war sa svojom organizacijom protiv neke druge organizacije. War traje 20 minuta i u toku tih 20 minuta jedan organizacija napada drugu 2 puta, pa onda obrnuto.


CAR OWNERSHIP


     

Auto Salon je jako sredjen i nije se tesko snaci ukoliko zelite postati vlasnik nekog vozila. Svaki igrac moze imati 3 vozila, slike auto salona i komande pogledajte na slikama.


TARGET / META




Ovo je nesto poput eventa, ali zapravo nema uloga i slicno. Radi se o tome da admin ima komandu /target i izabere nekog ili vise igraca koji su IG, postavi na njih metu a ostali igraci su duzni da ubiju te mete kako bi oni onda postali meta !


OSTALE SLIKE SA SERVERA / POSLOVA / BIZNIS SYSTEM / HOUSE SYSTEM . . .

                             


FORUM: www.ba-samp.info
IP ADRESS: 109.230.228.3:7 7 8 1 <-- SASTAVITE !

Poslednja Izmena: Novembar 16, 2013, 16:23:52 POSLE PODNE od Angel.



Citat: xXFreakXx poslato Novembar 16, 2013, 17:45:05 POSLE PODNE
Sretno vam , lijep opis :D .
Hvala puno  :)

@ Ako ima neki dobar skripter al bas dobar, neka mi se javi u na PM !


Sep

*



Citat: [BS]Drobnjakâ,,¢ poslato Novembar 17, 2013, 16:10:30 POSLE PODNE
Hvala na saslušanju želi vam ugodnu igru vaš UF Admin Team?
Kako to objašnjavate?

http://zaslike.com/files/ilsaitbmooa50hrtgzr.png

Sta da se pravdam, to je vec odavno prepravljeno.

Ovo i jeste UF mod jer drugi head je skripto za UF a i ja sam tamo bio Global Moderator i 1337 admin tako da nije nikakva kradja moda. Editali smo mnoge stvari, mape nismo dirali jer nismo nasli pravog mapera  :)

@ Otvorenje za 1h i 30 min. ocekuje se veliki broj igraca, posjetite nas i vi !

Oprostite na DP, moram napomenuti da je otvorenje za manje od 15 minuta !

Posjetite nas  :)


Licno mislim da je opis prekratak,da nema ovih slika licilo bi mi na neko obavjestenje o zajednici ili slicno..
Forum tema nije losa,srecno..