Host

Započeo AdReNaLiN, Jun 15, 2010, 23:54:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Znate li mozda koliko se ubicajno placa 200 slotova?

nema tu kako se uobicajno imas cjenu kako u koga po meni ti je najkvalitetniji gmae.hr i 200 slotova ti je previse za pocetak uzmi 50 tako sam ja barem a 200 bi te u njih doslo nekih250kn mjesecno

Cemu uzimat 200 slotova za pocetak i placat jako puno, nema smisla.
Uzmi si od game.hr 50 slotova.
Po meni je game.hr najbolji uopce ne laga.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

I 25 je dosta za početak, jer ne vjerujem da ćeš odma imati toliko igrača

Citat: AdReNaLiN poslato Jun 15, 2010, 23:54:20 POSLE PODNE
Znate li mozda koliko se ubicajno placa 200 slotova?
Pa imaš i kvalitetne hostove od 200 slotova, a po 10 eura mjesecno...

ovaj sto daje server i forum kaze 15e 50 slotova placa

Citat: AdReNaLiN poslato Jun 16, 2010, 13:57:36 POSLE PODNE
ovaj sto daje server i forum kaze 15e 50 slotova placa
Da, davao je ali vise ne daje, placa skupo kod firme www.serverffs.com to je dobra firma i može si izabrati u kojoj zemlji zeli server... naprimjer ja sam iz hrvatske meni ce najbolji ping biti ako ce server biti u francuskoj/njemačkoj a mogu uzet i u sad-u ali ce ping biti oko 150... znaci ovisi ti na daljinu a isto tako i o snagi servera...

Uzmi od www.extreme-cyber.com oni su dobri, za 100 slotova 10â,¬ + ping je super
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

A kako da vidim za modove koliko ima prostora?

Kolko oces imas prostora, bar kolko ja znam za extreme cyber, a ionako ti netreba nesto puno, oko 100mb je previse
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

A mta to ne zauzima?posto ne menja nista samo dodaje...

http://hrvatski-hosting.com/ po meni najbolji ja kod njih hostam server,mozes birat pingove tj.hoces da ti hostaju iz njemacke ili iz hrvatske naravno i cijene su onda drugacije.Evo i popis kako idu cijene:

Samp serveri (host je u njemackoj ping od 30-60):50 slotova=60kn,
                                                                   80slotova=75kn,
                                                                   100slotova=90kn,
                                                                   125slotova=105kn,
                                                                   150slotova=120kn,
                                                                   200slotova=135kn.

Samp serveri (host je u hrvatskoj tocnije u Zg, ping od 5-30):50 slotova=90kn,
                                                                   80slotova=120kn,
                                                                   100slotova=140kn,
                                                                   125slotova=160kn,
                                                                   150slotova=180kn,
                                                                   200slotova=200kn.


Opcije placanja

Game serveri se iznajmljuju na 1/3/6/12 mjeseca. Serveri se aktiviraju do 48 sati nakon placanja, ovisno o nacinu placanja.

Placanje se može obaviti samo sa provjerenim kreditnim karticama verificiranih od strane Moneybookers-a. Placanje se takoder može obaviti placanjem opcom uplatnicom u pošti. Nakon što je novac uplacen i primljen od naše strane, server ce biti napravljen u roku od 48 sati.

Nakon Å¡to prode unajmljeni period, server se gasi ukoliko se ne plati racun za sljedeci mjesec.

Placanje se može izvršiti u Kunama ili Eurima (važi za kreditne kartice).

Uz gameserver mozete zatraziti i besplatni webhost za forum.