Modern Project - Fort Carson [Gas Station]

Započeo [RST] Sexserghy ♥, Avgust 15, 2013, 15:47:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima clanovima foruma. Ovim putem vam zelim predstaviti novi projekt na kojem radim pod nazivom 'Modenr Project'. O cemu se tocnije radi? Dakle radi se o preuredenju kompletnog Fort Carsona, te ga zelim napraviti kao malo bogatije predgradje Las Venturasa ( Barem sam ga tako ja zamislio ). Stoga vecina stvari u njemu ce biti promjenjene i napravljene na mnogo bolji i kvalitetniji nacin. Prvo sta cu vam predstaviti jest benzinska postaja blizu samog centra Fort Carsona.

Po default mapi je napustena, i dosta siromasno izgleda te van funkcije.





Te sa novim funkcijama koje su dosle u novim verzijama sampa napravio sam potpuno drugaciju mapu.









U razmisljanju je jos da iza benzinske postaje napravim Caffe bar, jer kao i vecina balkanskih benzinskih postaja ima u sklopu Caffe barove, nebi bilo lose ga ga ubacim. Ova mapa je gotova nekih 90% te ceka jos realizaciju nekih ideja.

Isto tako da napomenem ove mape se nece koristiti na niti jednome serveru, no ako je netko zainteresiran moze mi se javiti na PM da ozivimo 'Modern Project'.




Mnogo mi se svidja tvoja zamisao da promenis Fort Carson.. U zadnje vreme sve vise i vise iskusnih sampera napusta SAMP zbog haosa koji trenutno vlada.. Svaki dan se otvori po 30 botovskih servera koji ubijaju velike servere... Dete od 9 godina drzi server, a ne zna ni sta je CK..
Samo nastavi, nemoj odustajati od projekta!

Svaka ti cast, jedan si od profesionalnih mapera po meni ;)
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |

Trebao si ostaviti onaj stari krivi krov :D nekako mi modernije izgleda :D  8) :P