Streetboy Small Showroom

Započeo Streetboy, Jul 21, 2013, 18:46:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

   Moje mape   

  • Pozdrav dragi članovi,danas ću vam predstaviti par mapa koje su raÄ'ene od strane  Streetboy-a.
  • Sve ocene su dobrodosle .
  • Zeleo bih vase iskrene komentare...

       Gang Chillplace   


       Interijer bande/mafije   

       Kafic/vinarija   

       Interijer opstine   
Poslednja Izmena: Jul 21, 2013, 19:21:27 POSLE PODNE od MG [Streetboy]

Ovakve mape volim,totalni RP.. Svaka cast :)

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling



Mapa #1 : smanji broj djubra znaci previse si to stavio ispadose da u svinje :P
Predlog: Dodaj neki stari TV , dodaj ono bure sa vatrom pored , dodaj par casopisa po podu.

Mapa#2 : Interijer mafije moze biti ali interijer bande nikako , bande su aljave i siomasne a ovo svakako nije aljav i siromasan interijer
Predlog : Promeni pod u WC-u.

Mapa#3 : Super samo krov na kaficu promeni u onaj beton zato sto nije RP drveni krov prilikom pljuska dvo se naduje i prokisnajva..
Predlog : Dodaj par kutija i flasa ispred vinarije

Mapa#4 : Predug hodnik i tebe je samog mrzelo da hodas xd Samo smanji povrsinu toga :P
Predlog : Dodaj vise vegetacije i vise klupa za cekanje.



Citat: SpawneR. poslato Jul 21, 2013, 21:04:48 POSLE PODNE
Mapa #1 : smanji broj djubra znaci previse si to stavio ispadose da u svinje :P
Predlog: Dodaj neki stari TV , dodaj ono bure sa vatrom pored , dodaj par casopisa po podu.

Mapa#2 : Interijer mafije moze biti ali interijer bande nikako , bande su aljave i siomasne a ovo svakako nije aljav i siromasan interijer
Predlog : Promeni pod u WC-u.

Mapa#3 : Super samo krov na kaficu promeni u onaj beton zato sto nije RP drveni krov prilikom pljuska dvo se naduje i prokisnajva..
Predlog : Dodaj par kutija i flasa ispred vinarije

Mapa#4 : Predug hodnik i tebe je samog mrzelo da hodas xd Samo smanji povrsinu toga :P
Predlog : Dodaj vise vegetacije i vise klupa za cekanje.
1: Mora djubra biti kada je u pitanju chillplace :D Nije rp da televizor bude napolju,msm moguce je ali nije pozeljno..
2: Zato sam i stavio interijer mafije/bande jer nisam mogao da se odlucim sta da stavim,nije ni za banku a nije ni za mafiju,ali volim takve intove da pravim,iskljucivo uredne :D
3: Jbg ne mogu ja da mislim odjednom na 1000 stvari,dobro je to kako je napravljeno tako i ostaje :D Moguc je drveni krov,zasto da ne :)
4: Mora takva biti opstina,takva je i u rl,a da dodam jos stolica bilo bi previse...

Svakako hvala Spaki na predlozima :)

@ostali: Hvala puno :)

ado97

Ima mali dara za sve :D
Mape su dobre , ali još pure jesti :P

Citat: elemeNtaL poslato Jul 22, 2013, 11:04:54 PRE PODNE
Ima mali dara za sve :D
Mape su dobre , ali još pure jesti :P
Mozda imam dara,ali preko tebe niko nema dara sto se tice mapanja :D
Hvala :)