[GM] Radius Gaming RP

Započeo Cimbur, Januar 23, 2013, 12:46:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skinio sam ga,i mod je super.9/10,sad radim na njemu.Zamjerka jedna ako je RP,zasto niste ubacili makar IC i OOC chat,i da npr.kada pricas IC i OOC da te necuju ostali igrači(samo onaj koji je blizu tebe da te cuje).To je vazno za RP server,ja to sada pravim i ubijam se,neznam vise sta da uradim da to sredim,u pomoc sam postao,valja cu uspjet.To je moja zamjerka.
Poslednja Izmena: Februar 03, 2013, 11:36:01 PRE PODNE od Loupa
NEW NEW NEW

Team Fortress od sada i na SA:MP-u!!!
Dodite i zabavite se!

IP: 62.210.122.191:7789

Citat: Loupa poslato Februar 03, 2013, 11:35:23 PRE PODNE
Skinio sam ga,i mod je super.9/10,sad radim na njemu.Zamjerka jedna ako je RP,zasto niste ubacili makar IC i OOC chat,i da npr.kada pricas IC i OOC da te necuju ostali igrači(samo onaj koji je blizu tebe da te cuje).To je vazno za RP server,ja to sada pravim i ubijam se,neznam vise sta da uradim da to sredim,u pomoc sam postao,valja cu uspjet.To je moja zamjerka.
To moze da se napravi, to mi je na zadnjem mestu, iam vaznijih stvari da se uradi.
RESPECT :
Vegas & C++

7/10
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor

Fala, lep avatar :D
RESPECT :
Vegas & C++


_____________________________
Corleone ● United City ● Mapper & Owner
_____________________________


Citat: Brat Stefan poslato Jul 18, 2013, 10:54:03 PRE PODNE
Care ovo za Edit dusu dalo  ;D  8)
ALO MOMAK SI TI RETARDIRAN KOLIKO SI BRE SAMO TEMA STARIH REFRESHOVAO JEL SI DEBIL, KOLIKO PUTA TREBAM DA TI POSALJEM PORUKU I DA TI NAPISEM DA NE REFRESHUJES!



Odlican mod samo jos malo da se poradi na njemu 9/10
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Fali ti sscanf u plugins folderu i fali ti

main()
{

}

u skripti i iz tog razloga izbacuje error pri pokretanju servera "Script[gamemodes/RG.amx]: Run time error 20: "Invalid index parameter (bad entry point)""
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post