Golden City RP (OPIS)

Započeo Jeremy, Jun 19, 2013, 14:51:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sada cemo vam navesti par stvari koje smo napravili na modu a od CETVRTKA  cemo vam postavljati slike sa servera

Novosti o modu :

Napravili smo 3 salona za automobile,1 salon za motore,1 za brodove,1 za letjelice to je tzv. OWNERSHIP .Na ownershipu nema bugova dakle vpark radi i ostale komande,imate potpunu kontrolu nad vasim vozilom.

Napravili smo vam razne evente,tretnutno ima 15 evenata i jos ce biti nasih unikatnih evenata koje smo spremili za vas i koje ce biti iznenadjenje.

______________________________________________________________________________________
Poslovi koju su uradjeni na serveru i kojim smo rijesili bugove:
DETEKTIV
ODVJETNIK
KONOBAR
BOKSER
KAMIONDZIJA
POLJOPRIVREDNIK
KASKADER
TAKSISTA
VOZAC AUTOBUSA
RAZNOSAC NOVINA
RAZNOSAC PICA
ČISTAČ ULICA
MEHANICAR
TJELOHRANITELJ

_______________________________________________________
Na serveru se nece puno koristiti organizacija (6) i to nase poznate organizacije:
LEGALNE :

PoliceDepartment (MAPANA ORG 100%)
Fbi (MAPANA ORG 30%)
Hitman Agency (MAPANA ORG 100%)

ILEGALNE:

Grove Street (MAPANA ORG 30%)
La Cosa Nostra (MAPANA ORG 30%)
Yakuza Mafia (MAPANA ORG 30%)

_________________________________________________________________
Mjesto burga smo mapali na nacin da izgleda kao kafic samo malo vise doradjen mapama,kraj burga ima nova firma koju vjerovatno ne vidite na svakom serveru,mapana je banka i opstina koju je tesko prepoznati po standardnom izgledu.




Napravili smo poseban TUNING SYSTEM koji se nalazi u san fierru,izgleda kao garaza za farbanje auta,tuning auta se placa ali sto je zanimljivo u tom sistemu sto smo napravili da se taj tuning koji odradite moze spremiti tako da ne morate stalno tunati auto.




Citav LS cemo mapati samo mnogo lampi,ukrasa,kafica..Dodane su razne kuce koje ne vidite na svakom serveru.



Admin sistem je posebno uradjen sa mnogo komandi koje imaju mnogo znacenja.Admina ce na serveru biti tesko dobiti ali zato postoje GameSages koje ce igraci moci dobiti tako sto ce dovesti svojih prijatelja i biti aktivni na serveru.Takodjer je i GameSage sistem jako lijepo uradjen sa mnogo komandi koje se ne koriste na svim serverima.


Mod je uradjen oko 80% jer nam je preostao jos Donator sistem i event sistem koji nismo potpuno zavrsili i jos neke sitnice ali ubrzo cemo zavrsiti mod i poceti sa otvaranjem servera.Na ovom serveru nebi trebalo biti dosadno jer cemo imati dosta partija,vjencanja koje ce moci organizirati i igraci tako sto ce kontaktirati admine.Mozete i snimati taj party i vjencanje pa postaviti na Youtube kako bi mnogo ljudi vidjelo i doslo da se druzi sa nama.Radit cemo dosta evenata gdje cemo vam davati solidne nagrade i jos svega toga.Kao sto sam rekao od sutra cemo poceti sa slikama da se uvjerite u ovo sto vam mi pricamo.Pozdrav od GoldenCity Teama i mozda ovo izgleda opsiran opis moda ali mi vam garantujemo da su ovo neke stvari i da ce na serveru biti jos mnogo toga.

Nas forum : www.g-city.org

Nas ip servera : Uskoro


Ne sviÄ'a mi se opis servera.
Uglavnom, sretno.
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Opis je onako I cini m se da se previse hvalite
Forum je dobar
Sretno

Po meni je opis jako los.Sretno vam :p


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

ado97


Opis je vrlo los niste si uopce dali truda previse, sretno trebat ce vam sreca.
Poslednja Izmena: Jun 21, 2013, 14:45:22 POSLE PODNE od [WB] Klaudio.


Los opis

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


Los opis mogao si to bolje sretno

Sretno sa serverom
Poslednja Izmena: Jul 05, 2013, 01:27:51 PRE PODNE od AngeloPr0