WinRAR

Započeo MEDO, Jun 01, 2013, 08:39:36 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ljudi skinio sam igricu i imam problem kad ocu da raspakujem file winrar mi non stop pokazuje ovu poruku
"Next volumen is required, You need to have the following volumen to continue extraction"

moze li ko pomoci molim vas

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

ta poruka ti znaci da ti nedostaje neki dio RAR-a... kako da ti bolje objasnim, igre su najcesce pakirane u male dijelove npr po 100MB i igra npr od 1000MB (1GB) ima 10 takvih rer djelova i oni najcesce glase ovako .rar_01, .rar_02 .... .rar_10
i sad ti RAR-om otvoris RAR_01 i unutra pise da se nalazi igrica od 1GB i sad ti kliknes extract ili "raspakiraj" i ako dobijes otu poruku sta si ti reko ili je jedan od tih dijelova od _01 do _10 ostecen ili nije skinut do kraja dobivat ces poruku da slejdeci dio nedostaje...eto toliko od mene...probaj skinut ponovo igru pa pokusati ponovo

e u mene ima tih dijelo 77
e sad od 0-29 su u raru a od 30 do 77 nisu u raru znaci samo pise
ld-coch.r30 itd ima li ikakvo drugo rjesenje osim da probam skinuti igricu ponvo

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

a ak si sto posto siguran da si skinuo igru do kraja probaj ponovno otvoriti dio _00 i unutra treba biti ja vjerujem ta tvoja igrica u .iso formatu...i onda samo misem iznesi iz RAR-a negdje u mapu gdje zelis da ti raspakira i mora raspakirati ako je sve u redu s igricom (znaci ako je 100% skinuta i ako nema virusa, te naravno ako imas mjesta na disku a imas vjerujem)