[PROmod] v1.0 beta [0.3X]

Započeo IronBoy_, Maj 04, 2013, 02:55:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.







Dobrodosli na mali opis gamemoda PROmod.
Posto su mi svi rekli da mi nevalja opis evo uradio sam drugi admine mozes da izbrises prvi post !
Zelim vam presentirati sve mogucnosti ovog gamemoda.
Mozemo poceti ...
Promod je ustvari sa-mp verzija ali je pravljena na osnovu CoD-a , Counter Strike itd...
Runde traju 3 minute , gdje se nalaze 2 mjesta plantanja bombi kao na ''de_''mapama sa Counter Strike.
Attacking timovi su duzni da plantaju bombu dozvoljena na ta dva mjesta.
Deffending timovi su duzni da deaktiviraju bombu kada bude postavljena od strane attackera.
Bomba je u obliku kofera oznacena okolo crvenim krugom.

Spawna se automatski kada se runda pokrene i moze se uzeti bilo koga od attacker timova.
Moze se uzeti jednostavno pretiskanjem ''RMB + Shift'' tipkama, ili koristite komandu /dropbomb
Prije pokretanja runde imate da birate 10 setova oruzja sa limitom 1 SNIPER i 1 SPAZ tj.(Combat Shotgun)

Isto kao sto uzimate bombu mozete tako uzeti i oruzje sa poda samo pretisnite ''F'' i to je to.
Ali ako naletite na neko oruzje koje nemate samo ce se uzeti sa poda.
Kada pucate sa oruzjem biti cete vidljivi na mapi nekoliko sekundi.
1 sniper hit uzima 100dmg igracu i te vas ubija.
Da plantate bombu morate je imati(Uzeti kofer) i doci do markirane pozicije i drzati ''F''

Naravno deaktiviranje bombe se isto radi sa tipkom ''F''
I naravno ako se bomba ne deaktivira explodirati ce gdje je ubacen ''EXPLODE SOUND''
Trenutno imamo 9 mapa ako neko zeli da nam pomogne oko mapanja,napravite mapu i postavite na nas forum.
Imamo malo mapa zato sto zelimo da mape budu bez ikakvih bugova da budu pro mape, zanimljive i lijepo odradjenje.
Naravno trebaju nam vece mape tako da samo one dolaze u obzir zato sto ih imamo vrlo malo .
Hvala vam na lijepu paznju , mislimo da vam je ovaj kratak opis puno toga objasnio.

Ako zelite da pogledate kratki tutorial sa videom evo link :

https://www.youtube.com/watch?v=72n4ceTNelY
NAÅ  FORUM : promod.host22.com
NAÅ  IP SERVER-A : 193.192.59.222:7788

Ovo je vec puno bolje,mada se i na snimku moglo vidjeti sve ovo,samo narod lijen da gleda :D . Nek vam je sa srecom.

Super opis, kratko i jasno :D
Morat cu posjetiti server, stvarno mi se cini super..
Sretno nadam se da ce te uspjeti ;)

Igram na serveru stvarno je drama ! Obavezno posjetite

Sada je već bolje , sretno vam još jednom :D
Poslednja Izmena: Maj 04, 2013, 09:04:34 PRE PODNE od [EG]Fa®kiaS™


Sretno...
[Spamer na dužnosti! Ne ometaj!]


Ovo je nešto najbolje što sam vidio , i što se tiče SA:MP-a , svaka vam čast , sretno dolazim 100%



Docu vam i ja :D

-Sretno
Software Developer

hvala vam puno ovo je uradjeno samo radi zabave :D

Sretno :)


Village's Roleplay USKORO...

Village's Roleplay USKORO...

Obožavam ovakve servere,vidimo se ;)

...Neno...