Zastava

Započeo Vilko, Maj 27, 2010, 13:36:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Posto svi nesto pricate za ustaske zastave.. Evo jednostavan nacin

PROFIL -> UREDJIVANJE PROFILA -> COUNTRY FLAGS

I odaberite si zastavu drzave.. Mislim da je ovo laksi nacin nego da uplaodate svoju zastavu,za koju neko misli da je ustaska..
Ja sam sebi u avatar stavio kao Correlli..

lol nepotrebna tema, qme

Pa.. Nije nepotrebna.
Svi stavljaju ustaske grbove eto tako iz zabave..
Ako se neko boji stavit hrvatski ,srpski , bosanski,slovenski... Grb neka stavi odavde. Admini onda nemaju pravo ga banat jer je to u forumu ugradjeno

daj ne kompliciraj -.-'...
zna se da smijes staviti zastavu/grb postojece drzave...

Correlli

Samo mentalno poremećen čovjek može misliti da je Hercegbosanski grb ustaški grb.

Ni ovaj grb nije ustaški:

.. nego je grb Hrvata izvan domovine (Hrvatske, Bosne i Hercegovine), grb Hrvatskih domoljuba i povijesni srednjovjekovni Hrvatski grb, tako da neki bi stvarno trebali pet puta razmisliti prije nego što kažu još kakvu glupost.

Slobodno stavljajte grbove i zastave svojih domovina u avatar ili potpis, jer to nikako nije protiv pravila.
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 14:41:36 POSLE PODNE od Don Correlli

ali ako je na toj zastavi neki zabranjeni simbol,onda je zabranjeno...
npr u ovakvoj zastavi koju je stavio Correlli,ako je ustaska,onda je gore na crvenom polju lijevo slovo U...
i to je onda protiv pravila...


Correlli

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 27, 2010, 14:43:45 POSLE PODNE
ali ako je na toj zastavi neki zabranjeni simbol,onda je zabranjeno...
npr u ovakvoj zastavi koju je stavio Correlli,ako je ustaska,onda je gore na crvenom polju lijevo slovo U...
i to je onda protiv pravila...

Naravno, ali ta zastava nema ni jedne veze sa ustaštvom, zato nije protiv pravila, samo neke neznalice još dan danas povezuju tu zastavu sa ustaškom samo zato jer je Pavelić stavio svoje slovo U na svoju verziju NDH zastave.

Ovakve diskusije smo već davno riješili, znamo šta je protiv pravila a šta ne, a ako nekome smeta grb ili zastava neke države, onda stvarno nema razloga da bude na forumu.

za mene su ti koji stavljaju takve grbove/zastave primitivci...
nek se okrenu buducnosti,a ne gledaju u proslost... :S

evo ja sam ljepo po pravilima foruma i po zakonu i kao sto je moje pravo jer zivim u demokratskoj drzavi, stavio sam u potpis zastavu moje omiljenje i drage Demokratske Narodne Republike Koreje. ovo nikome ne smeta i po pravilima je zato nemate pravo micat moj potpis.....

Correlli

Citat: [SB]Gunjac poslato Maj 27, 2010, 15:08:01 POSLE PODNE
evo ja sam ljepo po pravilima foruma i po zakonu i kao sto je moje pravo jer zivim u demokratskoj drzavi, stavio sam u potpis zastavu moje omiljenje i drage Demokratske Narodne Republike Koreje. ovo nikome ne smeta i po pravilima je zato nemate pravo micat moj potpis.....
Nitko nije ni rekao da ćemo je makniti, jer ipak je zastava današnje države.

Žalostno mi je samo što vidim kako mladi kao ti koji imaju 14, 15 godina i nemaju pojma o komunizmu i zlu stavljaju neke komunističke zastave u profil ili neke druge (naprimjer zastavu države koja ih je okupirala i silila na svakake stvari..) i ne znam šta još. Iako nisi nikada bio u SK, ne znaš puno o komunizmu, nemaš nikakve ljubavi prema toj državi (kao što neki imaju prema svojoj Domovini pa zato stave zastavu/grb u avatar/potpis) i zlodjelima ti neću makniti zastavu jer se mislim držati pravila za razliku od ostalih ljudi na ovom forumu. Svejedno bi ti mogu maknuti tu zastavu jer nosi na sebi komunistički znak, a rekli smo da komunistički znakovi nisu dozvoljeni, ali dobro, ipak je to zastava današnje države čiji režim su ionako skoro svi osudili pa nek ti bude, jer sa tom zastavom nećeš nikome neštatiti osim sebi, jer narod će se tebi smijati.

Eto, nadam se da smo završili.