[SAVET] Mod za edit

Započeo Kopra, April 03, 2013, 01:56:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

O kakvom savetu se radi: Mod za edit
Detaljan opis saveta: Treba mi savet koji je najbolji mod za editovanje,u poslednje vreme mi je jako dosadno(a i ne idem neko vreme u skolu),pa bih hteo da uradim nesto korisno i da editujem neki mod,samo bih voleo da mi predlozite koji je NAJBOLJI za edit?
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Ja bi ti preporučio da radiš mod od 0 kao ja , kakvi više edit-i najbolje je uraditi od 0 ..

Nemam ni vremena ni zivaca da radim mod od 0,ali hvala na predlozima,ubuduce samo predlazite koj da edit,a ne da pisete da radim od nule.
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

NL mod, sta ce ti bolji od njega za uredjivanje.

Citat: BC Aldin Delic poslato April 03, 2013, 17:25:16 POSLE PODNE
NL mod, sta ce ti bolji od njega za uredjivanje.
1.Isfurano
2.Zabranjeno
3.Nezna svako raditi sa mysql

GTARP je moj savijet
Poslednja Izmena: April 03, 2013, 17:50:16 POSLE PODNE od N1XTON
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka


Citat: N1XTON poslato April 03, 2013, 17:36:00 POSLE PODNE
Citat: BC Aldin Delic poslato April 03, 2013, 17:25:16 POSLE PODNE
NL mod, sta ce ti bolji od njega za uredjivanje.
1.Isfurano
2.Zabranjeno
3.Nezna svako raditi sa mysql

GTARP je moj savijet

Znam da radim u MySQL nije to problem nego ne znam dali bih smeo kasnije da objavim ovde taj mod jer je NL zabranjen!
Hvala na predlozima,gtarp sam i mislio,ae predlazite dalje mozda ima neki bolji :DD
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Uzmi CLRP ,samo ak imas zivaca za popravljanje bugova :D

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Ne znam kako definises "najbolji mod za editovanje", ali kad ti je vec toliko dosadno uzmi neki "isfuran" mod i pokusaj da ga sredis dodas nove sisteme i obrises stare. Cesto sam bio ponosan na sebe kad uzmem neki krs od gamemoda pa napravim nesto novo. Ne znam sta da ti kazem kad svi danasnji modovi, cast izuzecima, imaju koren u GF modu. Tako da probaj GTARP ili tako nesto, srecno.

Citat: Sir Extreme poslato April 03, 2013, 20:45:17 POSLE PODNE
Ne znam kako definises "najbolji mod za editovanje", ali kad ti je vec toliko dosadno uzmi neki "isfuran" mod i pokusaj da ga sredis dodas nove sisteme i obrises stare. Cesto sam bio ponosan na sebe kad uzmem neki krs od gamemoda pa napravim nesto novo. Ne znam sta da ti kazem kad svi danasnji modovi, cast izuzecima, imaju koren u GF modu. Tako da probaj GTARP ili tako nesto, srecno.

Sta mislis pod 'isfuran'?
Koji su to 'isfurani' modovi,ae pisite to pa cu da uzmem i da pravim nesto novo :D
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Citat: KopriVa poslato April 04, 2013, 16:13:44 POSLE PODNE
Citat: Sir Extreme poslato April 03, 2013, 20:45:17 POSLE PODNE
Ne znam kako definises "najbolji mod za editovanje", ali kad ti je vec toliko dosadno uzmi neki "isfuran" mod i pokusaj da ga sredis dodas nove sisteme i obrises stare. Cesto sam bio ponosan na sebe kad uzmem neki krs od gamemoda pa napravim nesto novo. Ne znam sta da ti kazem kad svi danasnji modovi, cast izuzecima, imaju koren u GF modu. Tako da probaj GTARP ili tako nesto, srecno.

Sta mislis pod 'isfuran'?
Koji su to 'isfurani' modovi,ae pisite to pa cu da uzmem i da pravim nesto novo :D
primer, CLRP, od onakvog krsa mozes napraviti cudo, samo ako si voljan  :)

Ja sam do sada radio ljudima edit od GF-a ili GTARP ovisi sta su htjeli i kolko su bili spremni platiti..tako da izbaeri GF ili GTARP po meni najbolji modovi za editanje

Citat: Siljoâ,,¢ poslato April 04, 2013, 18:34:56 POSLE PODNE
Ja sam do sada radio ljudima edit od GF-a ili GTARP ovisi sta su htjeli i kolko su bili spremni platiti..tako da izbaeri GF ili GTARP po meni najbolji modovi za editanje
gf-gtarp , jedno te isto, svi takvi modovi su izradjeni od godfathera

Citat: Blaeksprimer, CLRP, od onakvog krsa mozes napraviti cudo, samo ako si voljan  :)

Citat: David003 poslato April 03, 2013, 20:38:27 POSLE PODNE
Uzmi CLRP ,samo ak imas zivaca za popravljanje bugova :D


Uzmi CLRP kao sto su ti rekli Blaeks i David003 ja od CLRP napravio cudo ima puno unikatnosti  fixane bugove i skoro pola toga je novo u modu (ako ne i vise) al sam poceo edit mod od prosle godine u 6 mj ako hoces imas moj mod Balkan Life ovdje na forumu uzmi i edit ga ima fixano dosta bugova jedno 5,6 su ti ostali
Poslednja Izmena: April 04, 2013, 18:49:10 POSLE PODNE od [WG:RP]mistic144
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||