[Pitanje]Koliko kosta web host ?

Započeo Dario_Torpedo, Februar 27, 2013, 14:05:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam server,pa bih ga reklamirao ali nesmijem ako nemam forum.info,.com....
Pa me znaim akoliko kosta domena .info ?
Samo zbog reklamiranja server an ovome forumu!

Pa gle, ja sam kupovao i doslo me 45 KM, ili ti ga 22.5 â,¬ ili ti ga oko 180 Kuna

Citat: Coldplay poslato Februar 27, 2013, 14:14:31 POSLE PODNE
Pa gle, ja sam kupovao i doslo me 45 KM, ili ti ga 22.5 â,¬ ili ti ga oko 180 Kuna
mJESECNO :O :O :O ????

Domena .info ti je oko 40-70kn mijesečno,a web host mozes koristit i free a ako bas zelis kupit vidis si kod nekog hostinga(Imaš PDF di su ti hostinzi) i to ti je sve na godinu dana.

CitatDomena .info ti je oko 40-70kn mijesečno,a web host mozes koristit i free a ako bas zelis kupit vidis si kod nekog hostinga(Imaš PDF di su ti hostinzi) i to ti je sve na godinu dana.

Ljudi pricate totalne budalestine,imas hostinga koji nude domenu + webhosting...U prosijeku sve je to tu negdje i cijene su podjednake...Webhost i domena na godinu dana te izadje odprilike 120-150kn znaci napominjem GODINU DANA VRIJEDI...Naravno imas i preko 150kn webhost ali u takve pakete spada puno prostora uglavnom preko 10GB i veliki mjesecni protok,najcesce bezogranicenja...Uglavnom za neki mali community webhost od 100-120kn ce ti biti sasvim dovoljan s npr 5GB prostora na disku i neogranicenim protokom...Ako uzimas samu za sebe domenu ona moze varirat i najcesce su domene od 30-90kn ovisno jeli .info, .com, .net, .biz itd... .com je medju najskupljima ofc dok su najjeftinije najcesce .info
Poslednja Izmena: Februar 27, 2013, 14:45:28 POSLE PODNE od |W|SoaD123

ado97

U ovome pdf koji cu ti dat imaš sve o tome pa vidi šta ti najviše godi.
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=81.0