[Pomoc]Mijesanje objekata

Započeo Fantom_, Februar 17, 2013, 14:48:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mijesaju mi sve 03e obijekti sa obicnim npr ja uzeo stepenice da postavim na jedno mijesto a tamo mi stoji cekic.
Kako da popravim da mi se ne mijesaju obijekti!

To ti je normalno sa 0.3e u MTA jer su to SAMP objekti mta ih nepodrzava  ;) Uzmi MAP Editor vidjeces nije tesko   ;)

U mta ce se logicno mjesati jer se zamjenjuju starim objektima a imena ostaju ista a ako hoces da ti budu novi objekti na samp serveru konvert mapu emc-om

0.3 c, d i e objekti koji su ti ubačeni u MTA su zamijenjeni već postojećim GTA SA objektima sa mape. Tako da će ti ako ne konvertuješ kod normalno prikazivati te objekte.
A konvertovati je vrlo lako. Moraš zapisati ID 0.3 e, d ili c objekta, u MTA, koji si ubacio na mapu( jer je zamijenjen orginalnim ).
Kada završiš mapu. Konvertuješ je normalno u nekom od konvertera tipa www.convertffs.com .
Kod koji dobiješ staviš u neki text editor npr. ja koristim Sublime Text ili Notepad++ (može i obični Notepad, ali će ti trebati više vremena).

http://www.k-dst.de/kategorien.php?seite=2&kat=Objects%20added%20in%200.3e%20RC4

Na toj stranici imaÅ¡ napisane SAMP ID-ove 0.3 c, d i e objekata. 

I onda ove ID-ove iz MTA koje si prethodno zapisao, naÄ'eÅ¡ meÄ'u objektima po ID-u i zamijeniÅ¡ odgovarajućim objektom  za ovog linka iznad. To ti je sav posao.