[BU RPG/DM]Forum otvoren

Započeo Mayer, Februar 12, 2013, 17:13:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Pozdrav svima, pre svega želim da obavestim sve članove zajednice Balkan SA:MP da je BU, odnosno Balkan Union konačno zakupio web hosting te domenu .info (www.bu-samp.info). Forum je pusten u rad pre nekih 20h, te je tema edit gearbox teme od dzinerstudia.

Spojiti na forum se možete klikom ovde ili direktno preko web URL-a stranice www.bu-samp.info

Forum nije dostigao neki ogromni nivo profesinalizma s obzirom kada je puÅ¡ten u rad, ali iz dana u dan, sve se doraÄ'uje.

Ovo je samo za početak, u sledećem mesecu možete očekivati jedan od boljih balkanskih foruma, kratki screenshoot foruma možete videti klikom ovde , rezoluciju foruma sam ja naravno podešavao s namjerom da se sve vidi.

Otvaranje je iz dana u dan sve bliže i bliže, kao i izradnja gamemoda, otvaranje će najvjerovatnije biti u subotu.

Vlasnici zajednice su Mayer, Hitman i Andrej Racki

Registrujte se i postanite član Balkan Union zajednice  :)
                                                                                                                                                                            -S poÅ¡tovanjem, BU Staff Team.
Poslednja Izmena: Februar 12, 2013, 17:40:01 POSLE PODNE od Mayer


Citat: Markoni ' poslato Februar 12, 2013, 17:15:13 POSLE PODNE
Napisao: Markoni :P

Sretno nam :)

:) nadam se da ćete doć na forum! :) Radimo novu temu trenutno!


Sretno vam :D
Follow me na Instagram @sixmatic

Sretno...Mada ste trebali malo vise urediti temu...I trebali ste namjestiti da gosti vide forum a ne odmah da ih prebaci na registraciju...Naravno za pocetak dok ne otvorite server...

Ugl... Sretno vam...
Respect:мσмαк. ^ [5]. , -[ThÑ"]¢αƨƨσ|^^ ,
Maki187 , [BP] HeLoX ba! ^^ , Korda , Accardo , phaenomeN , B1b1

Citat: Amaxx poslato Februar 12, 2013, 17:34:19 POSLE PODNE
Sretno...Mada ste trebali malo vise urediti temu...I trebali ste namjestiti da gosti vide forum a ne odmah da ih prebaci na registraciju...Naravno za pocetak dok ne otvorite server...

Ugl... Sretno vam...

Trenutno se radi nova tema.To ćemo sredit:)

Citat: TerminuS poslato Februar 12, 2013, 17:31:09 POSLE PODNE
Sretno vam :D

Hvala ! :)

Sretno vam




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: [BURPG] Wistaa poslato Februar 12, 2013, 18:04:06 POSLE PODNE
Sretno vam

Hvala! Radimo mod od 0,ali nevjerujem da ćemo ubrzo završit pa namjeravamo neki edit dobar nabacit pa na ljeto neki global i tako to,ali ja i Hitman se moramo u školi dogovorit.


Stvarno lep forum i logo, pohvale za editora :)

Jedino sta nije dobro je to da gosti nemogu pregledavati forum to mene osobno odmah odbije sa neke zajednice.

Slažem se sa Sexserghy ♥, tema loša,sretno vam...