[Pomoc]objekti!

Započeo Necro, Januar 27, 2013, 12:16:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo jedno možda čak i glupo pitanje,ima li program za pravljenje izričito objekata(npr. stolica,zidova,stakala itd...)?

Aj objasni detaljan problem, jer iz ovoga sta si napisao ja nemam blage veze sta ti neradi., ubaci koju sliku isto tako.

Neznam koji dio ti nije jasan,tj. sta ne razumijes,ja neam problem nego me zanima postoji li program kojim ja mogu napravit svoj objekt kuzis,sasvim novi objekt?

Citat: [BL]Necro poslato Januar 27, 2013, 13:04:42 POSLE PODNE
Neznam koji dio ti nije jasan,tj. sta ne razumijes,ja neam problem nego me zanima postoji li program kojim ja mogu napravit svoj objekt kuzis,sasvim novi objekt?

Nisam uopce skuzio da si pitao dali postoji program, zabrlunio sam ja negdje usput..hehe

Uglavnom ne postoji, sve sta imas je u MTA Editoru ili Map Construcionu ( Neznam kojeg koristis ) i nema niceg vise nego sta se nalazi u njima. A ako radis interior bez 0.3e objekta onda ti je malo zajeb oko interiora od 0, jer trebas uzimati razlicite zgrade da napravis podlogu, zidove te krov interiora.

Da znam,steta...Hvala svejedno!!! :)

Ja koliko sam upucen,znam da ima samo program koji mijenja texture objekata..a za pravljenje vlastitih jos nisam cuo

A mozes li mi ti svj dat link da skinem taj sto mjenja texture?

Citat: [BL]Necro poslato Januar 27, 2013, 13:26:58 POSLE PODNE
A mozes li mi ti svj dat link da skinem taj sto mjenja texture?

Nemam ja to,ne koristim samo sam vidio na SA-MP forumu da ima :)

EDIT: I veoma je komplikovano,koristi se vise programa koliko sam ja mogao skontati
Poslednja Izmena: Januar 27, 2013, 14:34:27 POSLE PODNE od нυDιgα™ aka Gigo