Koji su vam drazi serveri, RP ili DM

Započeo --Lood--, Novembar 10, 2012, 15:09:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

u danasnje vreme ne moze da se nadje normalan rp server, tako da dm...

Ne igram bas na RP serverima  Pa zato vise igram na dm ili TDM serverima i imam vlastiti server koji je takodjer TDM

Bolji su RP jer je zanimljivije :D
CroHerze RP Mapping Team - FR Mapping Voditelj - FR Admin



RP:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.


Pa ako ima dobra ekipa na RP serveru onda mi je definitivno bolje na RP serveru, samo problem kod RP servera je taj da on se treba bar jednom godisnje obnavljat s novim stvarima i raditi globalni restartovi kako igra nebi dosadila... mnogo izmoru stari modovi i osim toga trebaju biti kvalitetni inace djabe sve...

a sto se tice DM servera oni znaju biti mnogo dosadni kada je ekipa losa.... a kada je dobra onda mi sluze samo za chat hehe

RP !


DISARONNO ROLEPLAY || 12.8.2013 VELIKI UPDATE || 20:00
IP : 193.192.59.222:7778  [ trenutno off ]




Definitivno RolePlay, iz razloga sto se simulira stvarni zivot, te mnogo zanimljiv, upravo iz navedenog razloga!


Vidim većina ih napisala RP servere, a svi isto vole otići na neki botovski srw di se djele pare, leveli i admini gdje nitko ne RPa nego na neki pravi RP server gdje to nije? Fuck logic...
Meni je osobno draži RP server uglavnom zato što nema nekog kvalitetnog (T)DM servera a i koji je malo bolji prepun je citera i lagera...

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Ko je igrao na Balkan Mafia RPG zna sta je RolePlay.

RP naravno !!

RP mi je dosta bolji i zanimljiviji od DM servera!