[Vijecnica exterijeri]map

Započeo Necro, Januar 03, 2013, 00:41:52 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo znam da inace bude PD mapa ,ali ja sam je odlucio stavit za vijecnicu.Pls komentirajte i ocjenite!Hvala!!!!








Poslednja Izmena: Januar 03, 2013, 00:56:26 PRE PODNE od Wizard"neCRO



zanimljivo skoro pa interesantno

lepo 10/10
Poslednja Izmena: Januar 03, 2013, 10:24:42 PRE PODNE od N1XTON.AMX
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Lijepo si to zamislio vrlo mi se sviÄ'a ta tvoja maÅ¡ta :D . 9/10


 
Slobodan maper.Mapam u HITNOM slučaju :)

Ne valja lokacija, trebao si, ako vec menjas odabrati bolju lokaciju, tu imas mozda 30-ak objekata i to je to, nije mi nesto, 4/10.

Ti prvo procitaj svoj komentar na hitman bazu pa mi onda dodi pametova! Hvala!!!
Poslednja Izmena: Januar 03, 2013, 11:17:45 PRE PODNE od Wizard"neCRO

Citat: Markoni ' poslato Januar 02, 2013, 18:45:11 POSLE PODNE
Popravi pravopis, mada je dosta Non-RP, ta zgrada probivao u tu stenu, sto je proso NIJE MOGUCE, apsolutno nikako, jos da nije ni ostecena, te si posatvio helipad gore i kada se helic parkira, kako mislis da se sidje dolje ? Veliki Non-RP, te ima 4-5 objekata.
Citat: Wizard"neCRO poslato Januar 02, 2013, 21:26:12 POSLE PODNE
Dosta non-RP? Dobar si!E da,i kazes da kad se helic parkira gore ,kako ce se sic dole?De pls nemoj komentirat nista,jer vidim da samo skupljas postove.

Evo i sta sad ? Covece ponovis zamnom rec i kazes da skupljam postove ... nema logike, necu se raspravljati, imam pravo iznjeti misljenje, kako ja hocu!

Citat: Markoni ' poslato Januar 03, 2013, 11:22:02 PRE PODNE
Citat: Markoni ' poslato Januar 02, 2013, 18:45:11 POSLE PODNE
Popravi pravopis, mada je dosta Non-RP, ta zgrada probivao u tu stenu, sto je proso NIJE MOGUCE, apsolutno nikako, jos da nije ni ostecena, te si posatvio helipad gore i kada se helic parkira, kako mislis da se sidje dolje ? Veliki Non-RP, te ima 4-5 objekata.
Citat: Wizard"neCRO poslato Januar 02, 2013, 21:26:12 POSLE PODNE
Dosta non-RP? Dobar si!E da,i kazes da kad se helic parkira gore ,kako ce se sic dole?De pls nemoj komentirat nista,jer vidim da samo skupljas postove.

Evo i sta sad ? Covece ponovis zamnom rec i kazes da skupljam postove ... nema logike, necu se raspravljati, imam pravo iznjeti misljenje, kako ja hocu!

Ne moras se ti raspravljat,ja ti samo kazem ti pitas [cenzura] ,ali totalne.Ti meni kazes helic ti gore kako ces se spustit dole?Pa ja tebe pitam jesi ti ikad igro samp? Jesi mozda u stvarnom zivotu vidio helice na zgradi?Pa prvo razmisli sto pises pa onda napisi
Poslednja Izmena: Januar 03, 2013, 11:28:35 PRE PODNE od Wizard"neCRO

Ko da zivite u sampu pa mora bas sve da bude RP -.-
Lepa mapa 8/10