~~Croatian Mafia~~® RolePlay Sa:mP Server

Započeo [NV] invex, Jun 18, 2009, 00:38:51 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dobrodosli na Croatian - Mafia "RPG" SA:MP Server!!!
                   
                                               
POTPUNA BIOGRAFIJA


Sve je pocelo u svibnju 2008. godine kada sam ja skinio program gdje se radi skripta po imenu PAWNO. Skinio sam GF skriptu i nisam znao kako da ju prevedem. Nekako sam saznao i poceo ici redom. Nisam uopce Compilao jer nisam ni znao da to ima. Preveo sam 40% skripte i Compilao sam i bilo je errora. Stavio sam utils i morphinc pa je opet bilo u redu. Prestao sam skriptati i zaboravio sam na to. Poceo je prosinac i ja sam se vratio na skriptanje. Preveo sam skriptu do 50% i 12. prosinca zapitao sam Hrvoje Lotara da radi sa mnom. On je prihvatio i poceli smo raditi. Ja i on smo se upoznali na prvom hrvatskom serveru koji je napraviljen. Ja sam ga ubacio u Leone Family koju administrator poslije nije odobrio. Skriptali smo sve do nove godine kada se on uopce nije htjeo javiti. Prolazilo je dosta vremena i on se nije javio. Napokon u veljaci 2009. je dosao na MSN i opet smo poceli raditi. Sve je bilo odlicno i opoznao sam Jana Jurkovica i Patrika Oroza koji su sa nama testirali server. U ozujku smo otvorili server. Bilo je sve u redu i odjednom je sve moje stvari Hrvoje poceo brisati. Odjednom sam se naljutio i Lotar je upoznao Benjamin Kosa. Napravili su vrlo dobar SMF forum, ali iza mojih leda. Otvorili su takoder server iza mojih leda. Bio sam se dan poslije cuo s Hrvojem i jako sam se ljutio na njega. Govorio sam mu: „Sta si tog pedera primio, a mene nisi?!“ . On je poslije sve ubajasnio i opet sam radio s njima. Otisao sam na 1 tjedan kod bratica poslije Uskrsa i tamo smo slagali domine u boji. Kada sam se vratio Lotar je spojio server sa jednim serverom i ja sam poludio. Ja sam Kori(vlasniku servera) davao dokaze da sam ja vlasnik i on je izbacen iz BSF-a. Poslije mi je Kora rekao da moram prevest GF skriptu i ja nisam prihvatio i otisao sam. Sven i Grga su mene pitali da im treba skriptera i da cu biti Head admin. Ja sam naravno nazvao po starom imenu ~~Croatian Mafia~~® RolePlay i svi smo radili. Predlozio sam im Benjamina da radi s nama i da ce raditi forum. On je prihvatio i mene su odspojili od „T-Com“-a i 3 tjedna sam bio bez interneta. Napokon je stigao „B-Net“ i ja sam se Svenu i Grgi javio. Oni nisu imali vise volje i ja sam ih pito po 10 puta oni nisu htjeli. Napokon se vratio Benjamin koji je bio na exurziji i on i ja smo napravili forum takoder sa Domagojem Sveticem. Napokon je Grga usao, ali Sven je odustao.



Otvorenje servera ce se odrzati 27. lipnja i molimo sve clanove da pozovu sto vise igraca. 70% moda je uradzeno



Napravljeno



- Game Master NAPRAVLJENO
- Bolnica IZBACENO
- Nadzorne kamere po policijskoj stanici i gradskoj vijecnici NAPRAVLJENO
- 45 kuca diljem San Fierra NAPRAVLJENO
- Posao "Vozac tramvaja" IZBACENO RADI PROBLEMA
- Montana HQ NAPRAVLJENO
- Leone HQ NAPRAVLJENO
- Green Banda HQ NAPRAVLJENO
- Hitman HQ NAPRAVLJENO
- Legalni poslovi se uzimaju u Gradskoj vijecnici NAPRAVLJENO
- Ilegalni poslovi se uzimaju kod smeca na Bay Side-u NAPRAVLJENO
- Rampe na HQ-ovima NAPRAVLJENO
- Na komandi "/admini" se vidi Administratorski level NAPRAVLJENO
- Na komandi "/gamemasteri" se vide Game Masterski level NAPRAVLJENO
- Laptop se moze kupiti u INTERSPAR-u NAPRAVLJENO
- Maknuta Bolnica i Vatrogasni dom NAPRAVLJENO
- CD Boy dijele CD-ove igracima kako bi mogli procitati novosti na Lap Top-u NAPRAVLJENO
- Naplatne kucice da se izade iz San Fierra(moze se nabaviti putovnica, tada je prolaz besplatan, a kada nemate putovnicu prolaz se placa $100) IZBACENO
- Bankomati RAD U TIJEKU
- Potrebna vam je dozvola za autobus kako bi mogli voziti autobus NAPRAVLJENO
- Potrebna vam je dozvola za tramvaj kako bi mogli voziti tramvaj NAPRAVLJENO
- Smanjivanje cijena RAD U TIJEKU
- Posao "Vozac Taxia" NAPRAVLJENO
- Posao "Bolnicar" RAD U TIJEKU
- Posao "Cistac ceste" RAD U TIJEKU
- Posao "Farmer" RAD U TIJEKU
- Komanda /drink u svim HQ-ovima RAD U TIJEKU



Povremeno cemo vas obavjestavati kada se dovrsilo nesto sa popisa, i dodalo u skripti.