Mode

Započeo BloOm3R!, Maj 05, 2010, 22:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sta da upisem u gamemod (pwn.)da u sampu kaze npr. mode
                                                                           RP
Sta treba

A jel malo mozes pojasniti ili makar smisliti neku normalnu recenicu kojom ces da opises kakva ti pomoc treba  ;)

Valjda kad upalis client ono da pise Mode: RP kad klines na server, nez sta bi drugo moglo biti xD


Odsutan dok ne doÄ'em.


ako misli na to dole onda udjes u mod i nadjes lepo gde ti pise
SetGameModeText("Ako vec ima ime u ovoj zagradi ti ga lepo obrisi i napisi koje zelis");  ;)

HostName                         Players               Ping             Mode            Map
CroMafia                            0/1                    69              Rp            San Fierro

Tu oznacenim crvenom bojom kako da to biram mod jer meni pise Blank Script ja bi promjenio u RP
Kako da to napravim jel treba sta pisat u gamemod ili na panel.............POMOC
Poslednja Izmena: Maj 05, 2010, 23:16:35 POSLE PODNE od Bloomer

nastoe

Citat: Bloomer poslato Maj 05, 2010, 23:16:03 POSLE PODNE
HostName                         Players               Ping             Mode            Map
CroMafia                            0/1                    69              Rp            San Fierro

Tu oznacenim crvenom bojom kako da to biram mod jer meni pise Blank Script ja bi promjenio u RP
Kako da to napravim jel treba sta pisat u gamemod ili na panel.............POMOC
Ispod OnGameModeInit

SetGameModeText("RP");

Citat: [LG]ExtremePower poslato Maj 05, 2010, 23:17:20 POSLE PODNE
Citat: Bloomer poslato Maj 05, 2010, 23:16:03 POSLE PODNE
HostName                         Players               Ping             Mode            Map
CroMafia                            0/1                    69              Rp            San Fierro

Tu oznacenim crvenom bojom kako da to biram mod jer meni pise Blank Script ja bi promjenio u RP
Kako da to napravim jel treba sta pisat u gamemod ili na panel.............POMOC
Ispod OnGameModeInit

SetGameModeText("RP");
Ali to ti u modu tvojem vec postoji tako da nemoj da dvoje imas samo u ctrl+f upisi SetGameModeText i doci ce ti di je to i samo izmjeni

Ok skuzio sam i radi mozete Lock