Server For Pilots (NAJAVA) Dvojezična skripta

Započeo Slay, Decembar 07, 2012, 21:22:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, evo htio bi najaviti jedan mali slatki server koji ću otvoriti za jedno tjedan dana, već neko vrijeme radim na njemu, točnije oko 2/3 mjeseca, baš kako sam i planirao završen je prije Božića. Server se svodi na transport rekao bih, znači imate 5 različitih poslova, pogledajte ovaj video, slobodno iznesite svoje mišljenje, zanima me, a za dva dana ću objaviti stranicu i IP adresu u temi za oglašavanje, nadam se da ne kršim pravila, pošto je ovo samo najava :)

Inače, skripta je FULL dvojezična jer znam da se tu na balkanu preferira većinom RP, pa nisam htio riskirati. Pozdrav :)


Kristijan Stipić



Volim ovakve servere i doću ću :) Napravite nove gradove kao što ima Convoy Trucking i napravite trajekt


...Neno...

Igrao sam na Pilots Life skor 200 tako da sigurno dolazim,obozavam ovakve vrste servera,sretno EP :)

Very nice,sretno:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Svaka cast za ovo. Btw jedna mala zamjerka,kad sam vidio ime "server for pilots" kont'o sam da se samo avioni vozi i poslovi slicni tome,ali vidim da ima i vozac busa,slepera itd pa bi trebao ime nekako smisliti.. Svaka cast jos jednom.

Citat: [ZB] CadrRa poslato Decembar 08, 2012, 18:54:14 POSLE PODNE
Svaka cast za ovo. Btw jedna mala zamjerka,kad sam vidio ime "server for pilots" kont'o sam da se samo avioni vozi i poslovi slicni tome,ali vidim da ima i vozac busa,slepera itd pa bi trebao ime nekako smisliti.. Svaka cast jos jednom.

Da istina razmišljao sam o tome, ali odlučio sam na kraju za server for pilots jer ću se najviše orijentirati baš na taj posao :)
Kristijan Stipić

Evo samo da vas obavijestim, znači, bit ćemo na www.samp.caffetopia.com.hr web stranici i evo nekih slika, danas sam napunio server bozicnim objektima za nadolazece blagdane, pozdrav :)

Kristijan Stipić


...Neno...