[NAJAVA]Vallis Aurea RP/DM

Započeo [VA]|...MihaeL...|, Novembar 29, 2012, 11:56:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vallis Aurea RP



Pozdrav dragi clanovi Balkan SAMP-a, zelio bih ovim putem da najavim da ce se uskoro otvoriti novi SAMP server pod nazivom Vallis Aurea Roleplay, ovaj server je vec jednom bio postojao, ali nismo bili zadovoljni sa max 10 igraca na dan, u novom modu mozete ocekivati mnostvo novih, unikatnih i zanimljivih stvari, jako se trudim oko novog moda prvenstveno zbog zabave i ugoÄ'aja igracima na serveru. Vallis Aurea je ne profitabilna zajednica i mi ovo ne radimo zbog novca, tako da ce se na serveru moci dobiti i besplatna banda, ali za bandu treba se odabrati hood i neko vrijeme RP-ati u njemu i ako mi uvidimo da ste dobri i da mozete uspjeti dobiti cete bandu. Neke od unikatnih stvari na serveru su: Novi jail sistem koji je unikatan ili barem ja nisam vidio slican, unikatan posao farmera gdje ce se moci brati voce u vocnjaku i za to naravno zaraditi, mehanicarska radionica u kojoj se mogu popravljati odredjeni dijelovi vozila, posao sakupljac zeljeza, nadgledanje zatvora preko kamera, vadjenje osobne u policiji, igrac nece moci kupiti ni cigare na kiosku ako nema osobnu niti poloziti vozacku, unikatan sistem vozackog ispita, prvo se polazu testovi, zatim voznja i ako polozite morate ovjeriti vozacku dozvolu u policiji, sistem Pape i svecenika, sistem vjencanja, igraci se nece moci vijencati bez svecenika, brak moze ponistiti samo papa i mnostvo drugih stvari, svi sistemi ce biti objavljivani u temi Slike i Video... Naravno da ako i otvaramo server moramo imati svoj tim tako da smo na forumu otvorili prijave za marketing tim, moderatore, prijave za lidere i beta testere cu otvoriti za koji dan kada stigne hosting...

Prijave za marketing tim.


Prijave za moderatore.

Poslednja Izmena: Novembar 29, 2012, 11:59:52 PRE PODNE od |...MihaeL...|

Sretno br0 :)
╭∩╮(︶_︶)╭∩╮

<3 ANTE GOTOVINA <3
[/b]







Citat: laza123 poslato Novembar 29, 2012, 20:28:00 POSLE PODNE
sretno,kad se otvara?

Hvala ,otvara se uskoro mozda cak i iduci tjedan...Bicete obavjesteni :)
VALLIS AUREA ROLEPLAY VLASNIK



Sretno:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.