pomoc oko novoubacenih vozila

Započeo | MARKO |, April 30, 2010, 12:59:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zasto kad preko samp debug ubacim vozilo u gm zasto onda nemogu uci u njega i voziti ga??

mozda si pomjeso neke idove .... pa ode sve u ....
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


sve sam dobro ubacio. isao sam preko TUT kako dodati vozila u gamemode. i sve mi je ok. samo neznam zasto nemogu uci u prokleti auto.
POMOGAJTE.......

kako nemozes uci malo bolje opisi ... ???
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

pa u gm ubacim to novo vozilo. i kad pokrenem server, dodjem do tog vozila i stisnem slovo F da mi lik sjedne u auto da mogu voziti. ali mi lik nece da sjedne u auto

ajmee ako imas gf mod daj sam sebi vozacku :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS


Posjetite našu Grand Theft Auto IV Multiplayer (IV:MP) zajednicu.

pa jesam. imam sve moguce vozacke dozvole. hgahahahahaahah
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

NE OTVARAJ teme bezveze jbt

Nemoj preko DeBug-a nego aj u svoj kucni server i napisi /veh 415 0 0 to ti je crni cheetah i onda uÄ'es u njega i parkiras gdje oces da bude i napises /save crni cheetah (tu pisi sta god oces) i onda aj u pawno i napisi na ctrl+f "addstaticvehicle i nesto ces nac i tu doÄ'es i naÄ'es mapu saved positions i uzmes tu skriptu pod // crni cheetah i kopiras i zalipis ispod addstaticvehicle


Posjetite našu Grand Theft Auto IV Multiplayer (IV:MP) zajednicu.

Citat: ...:::---TOMA-:::... poslato April 30, 2010, 18:35:14 POSLE PODNE
NE OTVARAJ teme bezveze jbt

Nemoj preko DeBug-a nego aj u svoj kucni server i napisi /veh 415 0 0 to ti je crni cheetah i onda uÄ'es u njega i parkiras gdje oces da bude i napises /save crni cheetah (tu pisi sta god oces) i onda aj u pawno i napisi na ctrl+f "addstaticvehicle i nesto ces nac i tu doÄ'es i naÄ'es mapu saved positions i uzmes tu skriptu pod // crni cheetah i kopiras i zalipis ispod addstaticvehicle


Molim te Toma nemoj se zaliti jer si i ti to radio...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

hahaha ja san otvarao 2 teme maksimalno na dan


Posjetite našu Grand Theft Auto IV Multiplayer (IV:MP) zajednicu.

Toma. probao sam na tvoj nacin, pa opet isto. ubacim auto u gm i dodjem do njega i stisnem slovo f da mi lik sjedne u vozilo kako bi mogoa voziti, ali on ostane na mjestu. i nece da udje.
Poslednja Izmena: Maj 01, 2010, 18:41:34 POSLE PODNE od filip_pnv