[POMOC] Win8

Započeo BoboAgic, Novembar 18, 2012, 21:35:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BoboAgic

E,ovako instalirao sam Windows 8,i sad skinuo sam igru Cabelas Dangerous Hunter 2013 i nece mi uopce pokrenut isto tako nece mi ni Cabelas Hunting....sta da radim  :'( :'( :'(

Moj prijedlog je da srusis sistem i instaliras win 7 ili win xp sp3
On je jos u probnoj verziji tako da ti vecina igrica nece htjeti kao sto se i meni dogadalo

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Windows 8 je po meni sranje,vrati 7
SlaveN

win 8 je glupost kopija windows 7 ...vrati windows 7  a ako si gamer najbolji ti je xp sp3

BoboAgic

Nisam trazio od vas da mi govorite da rusim Win8,nego ako znate kako to popravit!


Ovako,djeo nemojte pricati da je windows 8 kurac,ako neznate raditi u windows okruzenju perfektno,slusaj sta cu ti rec,windows 8 za sada nije namjenjen za gammere,tako da nista od igara na njemu,windows 8 ce biti u mogucnosti biti za igre,dok dodje update,a sta se tice windowsa,windows 8 je namjenjen za programere,te za touch racunala,windows 8 je slicni sustav Linuxa,tako da ce na njemu biti mnoge mogucnosti,....
Registriran 19.11.2012 17.47 .

Moj Oglas:
Ubacujem gamemod u servere,slazem i pomazem razno raznima oko foruma,slazem forume tj,kategoije,te mnogima odzavam forume!
Ne mapam,ne skriptam samo se bavim SMF-om!

Slazem forum rankove sa uzvratom admina ili s moda!  Ostalo u PM

Windows 8 ne podrzava igrice i to kao sto kaze pravljen je za touch i po prinicupu linuxa i ta sranja ima mnogo drugih mogucnosti,sad vrati win 7 i igraj igrice kao covek.jer sam i ja prodao 8 ali video da ne rade igrice i vratio sam 7

HAHA ovi su mi najjači.. samo nek se instalira nije bitno dal znam koristit :*

a sta ako covjek bas zeli win8? ne filozofirajte  ::)
sve potrebne drivere si instalirao?

BoboAgic

Inst sam od grafičke,al neznam jel treba skinu jos neke one packove kao c+++ redistubale

BoboAgic


najnoviji driver graficke si stavio? daj mi tocno ime modela od graf.

Pa imas li sve drajvere graficke itd.. ako nemas skini ako imas kao i vecina takvih igrica trazi da je block u firewallu

BoboAgic

Inst sam drivere od grafičke,a nez sad koji je mod al driver se zove nesto cataclysm  :o