[ODLAZIM] Accardo

Započeo accardo_, Novembar 22, 2012, 19:41:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto kao sto naslov kaze moja karijera na ovom forumu je zavrsena!

Razlog tome je ponajprije skola, a i jedan projekt koji ja i Emil radimo(koji cemo vjerojatno sljedece godine prestaviti na infokupu).Downhill se nece otvarati jer smo i Emil i ja izlozeni prevelikom stresu.. Oboje pohadjamo vrlo tesku skolu tako da jednostavno nije moguce sve to stici. Morate shvatiti da je GTA San Andreas vec 7 godina stara igra, a ja pokusavam uvijek teziti necem novom.

Zalosno je postalo to sto se svaki dan otvara novi server. Nemam nista protiv toga, ali realno gledajuci svaki clan ovog foruma je imao svoj server. I ja sam se iskusao u drzanju servera, ispocetka nije islo lose, ali nazalost nismo uspjeli.. Evo ovo je drugi puta da ja i Emil smo krenuli otvarati server,ali drugi problemi su nas omeli.

Ljudi koje cu pamtiti:

  • Emil-Nemam sta puno pisati o njemu, znamo se cijeli zivot,skoro sve prolazimo zajedno.
  • Viktor-Veliki covjek koji mi je dosta toga pomogao i hvala mu na tome.
  • PhillipS-Covjek za kojeg znam da nikad nece odustati od onog sto je naumio.
  • SpawneR-Osoba s kojom sam se upoznao na UG i koji mi je takodjer dosta pomogao.
  • Chris-Hvala ti na ukazanom povjerenju na B-SMF.
  • Sember-Hvala ti na pruzenoj prilici na Xepticu.
  • Lemi Zero-Jedan od najboljih mapera na balkanu, zao mi je sto je ovako ispalo.
  • Nermin-Prvi server koji sam otvorio, otvorio sam s njim. I najvise mi nedostaju nasa nocna chatanja na FB.
  • Empoo-Takodjer jedan od najboljih mapera na balkanu. U njega sam imao najvise povjerenja na LC-u.
  • dknez15-Vjecni spamer. Kad on krene u akciju skrivajte se:D
  • I svi ostali
  • Stexi-Super lik imam visoko misljenje o njemu, takodjer vjeciti spamer:D


I to bi bilo to.. Ako sam koga zaboravio ja se iskreno ispricavam.
Poslednja Izmena: Novembar 22, 2012, 20:57:02 POSLE PODNE od [RETIRED]Accardo.css



Ae brt sokmane, sretno u RL cujemo se na skype :-*


sretno u rl i hvala na svemu zauvijek ces ostati u nasim srcima
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Sretno u rl.
Poslednja Izmena: Novembar 22, 2012, 21:45:32 POSLE PODNE od Dude
//