[TUT]PayDay

Započeo Zoran123, Decembar 07, 2012, 13:43:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zoran123

EVO RAJA NAPRAVIO SAM NEKI BZZE TUT ZA PAYDAY ZNAM DA IMA DOSTA OVAKVIH TUTOVA ALI EVO GA I OD MENE,PRVI MI JE TUT....

PRVO STAVITE GDJE SU VAM SVI FORWARDI:


forward plata( )
forward porez( )



ONDA POD GAMEMODEINIT DODAJTE OVO



SetTimer(plata,3600,1);
SetTimer(porez,3600,1);

to vam je za koliko ce plata da bude mozete staviti koliko zelite




ONDA NAPRAVITE NOVE PUBLICE OVAKO:


public plata( ) {
for (new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++) {
ShowPlayerDialog(i, 1, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Plata", "Iznos plate:2500$ \n Iznos sljedece plate:2500$ \n ime servera Centralna Banka", "Uredu", "Izadji");
GivePlayerMoney(i,2500);
}
return 1;
}


ISPOD TOGA NAPRAVITE JOS JEDAN PUBLIC ZA POREZ

public porez( ) {
for (new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++) {
ShowPlayerDialog(i, 1, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Porez", "Iznos poreza:350$ \n ime servera Opstina", "Uredu", "Izadji");
GivePlayerMoney(i,-350);
}
return 1;
}




TO JE TO NISTA LAKSE NADAM SE DA CE POMOCI NEKIMA
Poslednja Izmena: Decembar 07, 2012, 13:57:41 POSLE PODNE od Zoran123


Zoran123

ma jest znam ali eto bzze prvi mi je tut poslije ce biti bolje nesto

Rex

Kradja zasluke od BokiProScripter
Izvuceno iz njegove FS
Evo link od njeggove FS sve se poklapa sve isto nisi se cak ni potrudio da ispravis  :'(

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=60635.0

Moderatori Lock temu


EDIT: zaboravio da kazem jedino sto si promjenio je ono Evropa Centralna banka cnesto tako je pisalo
Boki mi je najbolji prijatelj i visim svaki dan sa njime i video sam ovu FS tek kad je napravio negdje oko 3 mjeseci tako negdje nisam siguran

Poslednja Izmena: Decembar 07, 2012, 15:32:53 POSLE PODNE od [DV]Ognjen_Tomanic

Zoran123

Citat: [DV]Ognjen_Tomanic poslato Decembar 07, 2012, 15:29:38 POSLE PODNE
Kradja zasluke od BokiProScripter
Izvuceno iz njegove FS
Evo link od njeggove FS sve se poklapa sve isto nisi se cak ni potrudio da ispravis  :'(

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=60635.0

Moderatori Lock temu


EDIT: zaboravio da kazem jedino sto si promjenio je ono Evropa Centralna banka cnesto tako je pisalo
Boki mi je najbolji prijatelj i visim svaki dan sa njime i video sam ovu FS tek kad je napravio negdje oko 3 mjeseci tako negdje nisam siguran


hahhh baš bi krao ovo sranje za pedeset sec moš napravit

Rex

CitatKradja zasluke od BokiProScripter
    Izvuceno iz njegove FS
    Evo link od njeggove FS sve se poklapa sve isto nisi se cak ni potrudio da ispravis  :'(

    http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=60635.0

    Moderatori Lock temu


    EDIT: zaboravio da kazem jedino sto si promjenio je ono Evropa Centralna banka cnesto tako je pisalo
    Boki mi je najbolji prijatelj i visim svaki dan sa njime i video sam ovu FS tek kad je napravio negdje oko 3 mjeseci tako negdje nisam siguran



hahhh baš bi krao ovo [cenzura] za pedeset sec moš napravit

Eto neka ko god hoce uporedi od Bokia FS i njegov tutorial
http://pastebin.com/W9H7dbzZ

Nacemo da se u isto sekundi dodijeluje plata i pored u istim policinama i skoro sve isto samo sto je izbacio Express City centralna Banka
i mene ne mozes sjebati jel znam da je njegova 1000%

Zoran123

Citat: [DV]Ognjen_Tomanic poslato Decembar 07, 2012, 16:04:36 POSLE PODNE
CitatKradja zasluke od BokiProScripter
    Izvuceno iz njegove FS
    Evo link od njeggove FS sve se poklapa sve isto nisi se cak ni potrudio da ispravis  :'(

    http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=60635.0

    Moderatori Lock temu


    EDIT: zaboravio da kazem jedino sto si promjenio je ono Evropa Centralna banka cnesto tako je pisalo
    Boki mi je najbolji prijatelj i visim svaki dan sa njime i video sam ovu FS tek kad je napravio negdje oko 3 mjeseci tako negdje nisam siguran



hahhh baš bi krao ovo [cenzura] za pedeset sec moš napravit

Eto neka ko god hoce uporedi od Bokia FS i njegov tutorial
http://pastebin.com/W9H7dbzZ

Nacemo da se u isto sekundi dodijeluje plata i pored u istim policinama i skoro sve isto samo sto je izbacio Express City centralna Banka
i mene ne mozes sjebati jel znam da je njegova 1000%



OMG što si smješan aj saću ti napraviti istu FS još jednu FS za PayDay

Rex

Sta me briga,reci fino koristio si je da bi napravio tut
jbg ne kontam kako sti mogao u sekundu da potrefis davanje plate i poreza i istu cifru davanja i poreza da skida i obadvojica niste napravili random nego da svaki put daje 2500k plate i 350 poreza
ja ne kontam kako to moze da se desi?
reci fino koristio sam fs za pravljenje ovoga tuta i to je to
necu da se svadjam dzaba

Tut je vrlo los zato jer je slabo objasnjeno sta je sta i sta za sta sluzi, pogledaj moje tutove pa vidi kako ja to radim, no ovo ti je prvi put pa ti necemo zamjeriti heh, bit ce bolje :)

Nije bitno sta je decko kopirao, nije krao nicije zasluge niti je objavio neki GM/FS da je to njegovo vec je napravio tut da pomogne pocetnicima koji to neznaju napraviti... neznam cemu ove tenzije

Zoran123

Citat: Cannabis poslato Decembar 07, 2012, 17:11:54 POSLE PODNE
Tut je vrlo los zato jer je slabo objasnjeno sta je sta i sta za sta sluzi, pogledaj moje tutove pa vidi kako ja to radim, no ovo ti je prvi put pa ti necemo zamjeriti heh, bit ce bolje :)

Nije bitno sta je decko kopirao, nije krao nicije zasluge niti je objavio neki GM/FS da je to njegovo vec je napravio tut da pomogne pocetnicima koji to neznaju napraviti... neznam cemu ove tenzije


ma bgm nisam ukrao nasmijavaju me bgm ovo nije ni minuta posla uskoro jedan veliki tut od mene ...toliko

Lepo je sto se trudis ali kada pravis tutorijal trebas da objasnis svaku liniju do detalja da se zna sta zasta sluzi, i jos nesto, trebao si objasniti gde sta da se stavi, moze ovo i bolje

Sve je to dobro i sto si objavio,ali trebao si ljudima bolje da objasnis :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Zoran123

znam ljudi hvala vama i naravno od sada objašnjavam sve detaljno ..