[skol|tdm]Mission: Black Hawk Down (in progress)

Započeo [•]SoberMutant[•], Novembar 18, 2012, 23:27:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dakle, pri samom početku izrade jednog TDM/mini-missions moda krenuo sam izradom mapa.
Ovo je mapa (još u izradi) dizajnirana za misiju: Black Hawk Down, koja će biti 1/3 misija (poslje će biti više) u gamemode-u samo što će misija trajati više sati. Ostale bih trebale biti: Guerilla warfare i Riot response.
Evo, da ne odugovlačim, evo nekoliko slika mape misije: Black Hawk Down. Komentirajte ;)










Predobra mapa:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.



lepo lepo  :)

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


Hvala na komentarima samo što će se mapa još updateat jer morat ću je rastegnut sve do arene 51 budući da ie tamo vojska a u onom području dje su zgrade tamo su terorist.

glasao sa mza DA, jer je mappa odlicna samo mi malo smetaju one zgrade koje izlaze iz pijeska, ne slazu se bas... ili ih makni ili ih stavi malo u daljinu da stvore kao neki pogled na pozadinu

Znam da nije lijepo vidjeti ali inače teroristi su zaraćenih u nekoj rupetini Bogu iza nogu pa ono, šta je tu je ipak se da ispraviti


Hvala svima na komentarima ovaj vikend ću postaviti slike dovršene mape jer je ratište veliko.
TakoÄ'er ovaj vikend će doći mapa za misiju Guerilla warfare koja će takoÄ'er biti za misiju istoimenu.