LoL

Započeo BoboAgic, Novembar 16, 2012, 21:09:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

BoboAgic

Ovako moji frendovi i ja igramo LoL,već duže vrijeme...i mislimo napravit ranked tim.Pa ako bi htio jos netko s nama al da je PRO  :)

LoL??Da nemislis WoW?
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

BoboAgic

Ne mislim na LoL=League of legends  ::)

Citat: [FG] Tixa Mukic poslato Novembar 16, 2012, 21:48:22 POSLE PODNE
Ne mislim na LoL=League of legends  ::)
aham tako rei
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

N0NE

igram ja, imam ono honorable traku sranje, najviše igram sa xin-om ,a u zadnje vrijeme i sa zed-om al pošto će ga nerfat uskoro mislim da ću ostat na xinu, dariusu i društvu xD

Citat: n0nE poslato Novembar 16, 2012, 21:57:50 POSLE PODNE
igram ja, imam ono honorable traku [cenzura], najviše igram sa xin-om ,a u zadnje vrijeme i sa zed-om al pošto će ga nerfat uskoro mislim da ću ostat na xinu, dariusu i društvu xD

Probaj neke teze heroje sa kojima moras malo da razmislis kako i sta da uradis a ne kao kod Xin-a samo ispritisci sve i kill dobijes

Ja sam presoa na Dotu 2, i dosta dosta je teza i zanimljivija od LoL-a
Poslednja Izmena: Novembar 16, 2012, 23:31:19 POSLE PODNE od Ricky_Danzel

Citat: n0nE poslato Novembar 16, 2012, 21:57:50 POSLE PODNE
igram ja, imam ono honorable traku [cenzura], najviše igram sa xin-om ,a u zadnje vrijeme i sa zed-om al pošto će ga nerfat uskoro mislim da ću ostat na xinu, dariusu i društvu xD
hahah xin op na kvadrat XD

igran ja ali nisan zainteresiran za nikakv tim :P

Ja igram samo na betu jer sad nemam vremena da zaradjujem ip i rp na neke ostale servere pa na beti lepo odigram neku igru i to je to
Subscribe bi mi puno znacio!
http://www.youtube.com/user/dusan676


BoboAgic

Ok,ako netko oce neka mi se javi na PM