Veliki problem sa sa:mp-om

Započeo roske, Mart 11, 2010, 20:16:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pre 2-3 dana sam normalno igrao samp i jednom kada sam zeleo da se povezem sa serverom izaso mi je neki error:

Program: C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\gta_sa.exe

This appilcation has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.

re-instalirao sam GTA i samp i to 2 puta ali nista cak sam pokusavao da promenim crack ali nista nije uspevalo


Molim za pomoc plzz !

iYoko

Probaj napravit novog usera i igrat SA-MP tamo...

Hvala vam na pomoci
Resio sam problem


                          lock

iYoko

A da napises kako si riješio? Čisto da nebi opet netko pravio istu temu.

Mora se napravit novi user account. I meni je to bilo jednom cjeli dan se mucio i napravim novi acc i sad moze.
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Citat: [LG]  The_Game poslato Mart 12, 2010, 07:18:21 PRE PODNE
Mora se napravit novi user account. I meni je to bilo jednom cjeli dan se mucio i napravim novi acc i sad moze.
malo mi je glupo sto nema neko drugo resenje :(
al ok barem mogu igrati samp.

Molim vas pomoc kad udem u sa-mp da uden u server i stisnem connect pojavi mi se ovo:
This application has failed to start because forbisfile.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem....................4 puta sam vec reinstalira i instalir aponovo i opet isto neznam sto je......molim pomoc!!!!
:)...SeLjO...:)