[Oprostaj]Cimbur

Započeo Cimbur, Oktobar 27, 2012, 10:03:05 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako, ovo sam morao da odlucim, i to je to, imalo je dana kada nisam isao napolje sa ortacima, kada nisam isao u skolu samo zbog sampa, i pawn skriptanja. E pa tome je dosao kraj, ne kazem da ne skripta vise, ali retko kada, napravicu jedan GM od nule cisto da imate uspomenu od mene.

Respecti :
Vegas - Kralj, uvek mi je pomagao.
...Neno... - Nikad mi nije pomogao, ali me je iznervirao za moderatore od sinoc :D
Shock - Mnogo dobar lik, lep mu je STUNT :D
Karike - Dobar lik.

Eto toliko, vozda ortaci ! :)
RESPECT :
Vegas & C++

Citat: Shockâ,,¢ poslato Oktobar 27, 2012, 10:06:38 PRE PODNE
Hehe hvala ma neces ti otici kao ja ces uraditi :D Srecno :)
A znam brate, nego se mnogo nerviram, bez razloga :D Mada bicu ja ovde, ali ne kao pre 24h :D
RESPECT :
Vegas & C++


Jedno pitanje: Zašto svi odlazite? :S




Sretno u RL i naÄ'i neku pičku ;)

Citat: Shockâ,,¢ poslato Oktobar 27, 2012, 10:36:41 PRE PODNE
Pre mi je bila volja nestala za sampom i pawnom.Otisao sam i kad sam otisao ta zelja je postala toliko velika :D
Upravo tako. Najgore je kada igras samp 5-6h dnevno i odmah dosadi onda ga neigras dan - dva i onda te odmah nesto privuce da se vratis jednostavno je kao droga.


Samo neznam zasto pises da odlazis ako ces opet biti tu ? ti si ovo rekao "Mada bicu ja ovde, ali ne kao pre 24h " znaci sam oces aktivnost smanjit.. tako da je ova tema bespotrebna.


Ne ne, prestao sam da skriptam, samp igram 30min dnevno, a bicu na forumu tako nekad, kad imam vremena..
RESPECT :
Vegas & C++