pitanje

Započeo Javier, April 20, 2010, 11:03:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

e ovako ja svoj server hostiram za free pomocu one www.serverffs.com nesto tako i radi mi sa grandlarc skriptom default ona.a kada uploadam moj pwn i amx od mog servera neradi...zasto?

to ti je free host na nekoliko sati...
mozda ti je isteklo??...
btw jesi uploadao sve scriptfiles i ostalo?...

Pretpostavljam da je taj tvoj mod edit GFa.. Idi u control panel servera, onda u mod installer i tamo naÄ'i pod gamemodovima GodFather i instaliraj ga, idi u filemanager, mapa gamemodes i tamo uploadaj svoj mod ponovno, ako ti se gamemod zove gf preimenuj ga ili trenutni gf preko filemanagera obriÅ¡i pa svoj uploadaj, jer neće htjet uploadat ako je isto ime filea.

Evo ja imam isti problem :( probo sam sve i svašta i neće :(

aj nek neko proba uci i nek vidi sta pise :(

188.165.199.40:8100

Citat: GeForce Mallcolm poslato April 20, 2010, 11:03:17 PRE PODNE
e ovako ja svoj server hostiram za free pomocu one www.serverffs.com nesto tako i radi mi sa grandlarc skriptom default ona.a kada uploadam moj pwn i amx od mog servera neradi...zasto?
TakoÄ'er..., mislim da na free to ne dozvoljavaju...mozete igrat samo sa onim sto je gore jer to je ipak samo za testanje...

Evo, meni sve radi, samo pri ulazu na početku piše njihovo ime i grand larency ali u igri sve štima, jedino neradi par FS-a al opet je super :D

napravio mozes igrati svoj xD

Citat: °|Chris|° poslato April 20, 2010, 20:15:42 POSLE PODNE
Citat: GeForce Mallcolm poslato April 20, 2010, 11:03:17 PRE PODNE
e ovako ja svoj server hostiram za free pomocu one www.serverffs.com nesto tako i radi mi sa grandlarc skriptom default ona.a kada uploadam moj pwn i amx od mog servera neradi...zasto?
TakoÄ'er..., mislim da na free to ne dozvoljavaju...mozete igrat samo sa onim sto je gore jer to je ipak samo za testanje...

Može se. ;) Samo treba logike.

Može se. ;) Samo treba logike.
[/quote]
haha aha

evo sad sam probao i meni sve normalno radi...
vjerojatno niste uploadali sve fileove?...

radi i meni xD napravio sam